CZY BĘDZIE PRZYSTANEK PKM OSOWA-PÓŁNOC?

2018-06-04 13:45:07

Miło mi ogłosić, że z 27 maja rozpoczęliśmy zbiórkę podpisów pod petycją za wybudowaniem w Osowej przy ul. Kielnieńskiej przystanku w ramach Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Zakończenie zbiórki podpisów planujemy na 15 lipca br. 

 

Zbieramy podpisy w formie tradycyjnej, ale także elektronicznej pod adresem: https://www.petycjeonline.com/chcemy_przystanek_pkm_przy_kielnienskiej (znajdą tam Państwo tekst petycji).

 

Myślę, że nie trzeba nikogo przekonywać co do słuszności naszej akcji. Wszystkie argumenty są wypisane w tekście petycji, jednak tym kluczowym wydaje się odkorkowanie ulic Kielnieńskiej, Spacerowej i Opata Jacka Rybińskiego. Zamierzamy zbierać podpisy podczas dzielnicowych wydarzeń. Co więcej, uśmiechamy się szeroko do przyjaciół z Żukowa i Szemudu... Nie bądźmy egoistami - proponowany i planowany przystanek w ramach strategii rozwoju kolei na Pomorzu to interes wielu Pomorzan, nie tylko osowian. 

Bardzo cieszy aktywność młodych radnych z Młodzieżowej Rady Dzielnicy Osowa, którzy chętnie włączają się w akcję zbiórki podpisów. Młodzież górą! 

 

Adres wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1823960457907884/

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji. Kłaniam się.

 

 

Radny dzielnicy Gdańsk-Osowa

Jan Perucki

 

Kontakt:

Tel.: 600 546 736

@: jan.perucki@gmail.com

facebook.com/peruckijan

www.janperucki.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas