ARESZTOWANY ZA ZŁAMANIE ZAKAZU ZBLIŻANIA SIĘ DO PARTNERKI

2018-08-05 17:21:36

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pomimo zakazu zbliżania się, wtargnął siłą do mieszkania swojej ofiary. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Kilka dni temu do oficera dyżurnego z komisariatu na Osowej zadzwoniła kobieta i poprosiła o pomoc. Z relacji zgłaszającej wynikało, że do jej domu wtargnął jej były partner, wobec którego sąd orzekł zakaz zbliżania się do niej. Mężczyzna był agresywny, a w przeszłości miał znęcać się nad kobietą oraz grozić pozbawieniem życia. Policjanci, którzy zostali wysłani na interwencję, zatrzymali sprawcę w mieszkaniu pokrzywdzonej. Mężczyzna był pobudzony i agresywny okazało się, że przed chwilą zażył amfetaminę, którą miał przy sobie. 
Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzut niestosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu, naruszenia miru domowego oraz posiadania środków odurzających. Wczoraj sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów aresztował 39-latka na najbliższe trzy miesiące. 

Za powyższe przestępstwa może grozić od roku do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Gdańsk

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas