PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE W AKCJI – PETYCJA ZA PKM PRZY KIELNIEŃSKIEJ

2018-09-06 15:49:08

Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom oraz instytucjom, które włączyły się w akcję zbiórki podpisów za wybudowaniem w Osowej drugiego przystanku PKM przy ul. Kielnieńskiej w rejonie wiaduktu kolejowego. Łącznie zebraliśmy ponad 2500 podpisów poparcia!

Dziękuję Paniom: dyrektor ZSO nr 2 Marzenie Majerowskiej i dyrektor SP 81 Marioli Cyranek za możliwość przeprowadzenia zbiórki podpisów w osowskich szkołach. Dziękuję również gospodarzom dwóch osowskich parafii - Księżom: proboszczowi Andrzejowi Penke i proboszczowi Wojciechowi Tokarzowi. Podziękowania należą się również Pani sołtys Chwaszczyna Jolancie Wiercińskiej i radnemu gminy Żukowo Jackowi Fopke. Dziękuję młodzieży z Młodzieżowej Rady Dzielnicy Osowa i wszystkim innym wolontariuszom zaangażowanym w proces zbierania podpisów.

Teraz petycja wraz z Państwa podpisami trafi do adresatów pisma. Liczymy, że drugi przystanek PKM w Osowej to nie utopia. Przypomnę, że jest on wpisany w miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i „Strategię Rozwoju Kolei na Pomorzu do 2025 r.”. Celem naszej obywatelskiej inicjatywy jest oczywiście przyśpieszenie realizacji drugiego przystanku PKM i oczekiwanej infrastruktury towarzyszącej (parking, przystanek autobusowy…).

Jeszcze raz bardzo dziękuję. O postępach w sprawie będę Państwa informował. Pozostaję do dyspozycji. Kłaniam się.

 

Radny dzielnicy Gdańsk-Osowa Jan Perucki

Kontakt:

Tel. 600 546 736

@: jan.perucki@gmail.com

facebook.com/peruckijan

www.janperucki.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas