POLICJA SZUKA ZAGINIONEGO 36-LETNIEGO MĘŻCZYZNY

2018-10-02 22:06:47

Policjanci z komisariatu na Osowej poszukują 36-letniego Bartłomieja Zitterman z Gdańska. Mężczyznę ostatni raz widziano w 19 września przy ul. Kartuskiej. Od tego czasu ślad po nim zaginął. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny prosimy o kontakt z Policją.

W środę (19 września) policjanci z komisariatu na Osowej otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginięcia 36-letniego mężczyzny. Zaginiony –Bartłomiej Zitterman ostatni raz widziany był przez rodzinę w miejscu zamieszkania. Mężczyzna wyjechał w podróż, która miała trwać dwa dni i od tamtego czasu się nie skontaktował z bliskimi.

Rysopis:

Ok. 178 cm wzrostu, waga 90 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie, widoczne łysiny, oczy koloru niebieskiego, twarz owalna.

Mężczyzna ubrany był w krótkie spodenki koloru biało- niebieskiego, koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego z trzema prostokątnymi obrazkami na piersi, buty sportowe koloru niebieskiego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z komisariatem Policji na Osowej przy ul. Balcerskiego tel. 58 52 11 122 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

źródło: KMP Gdańsk

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas