NOWE MIESZKANIA W OSOWEJ? NATURALNIE!

2018-12-06 09:14:56

W naszej dzielnicy rozpoczęła się właśnie budowa nowej inwestycji mieszkaniowej. Za sprawą lokalnego dewelopera, przy ulicy Izydy powstanie 28 nowych lokali. Prace budowlane już się rozpoczęły, są już także pierwsze rezerwacje.

 

Nowo rozpoczęty projekt jest kontynuacją udanej realizacji, którą inwestor - firma Pomorskie Domy - przygotował w tym miejscu w poprzednich latach, dlatego nazwa nowej inwestycji pozostaje niezmienna: Botanika. I trudno się dziwić, że deweloper zdecydował się znów budować w znanym już wcześniej miejscu, bo ta część dzielnicy naprawdę może się podobać. – Dla wielu mieszkańców stara, historyczna część Osowej to miejsce wyjątkowe, gwarantujące spokój i ciszę. Nasz projekt dobrze wpisuje się w charakter istniejącej tu zabudowy, będzie stanowić jego naturalne uzupełnienie – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.W nowym, trzykondygnacyjnym budynku powstanie, jak pisaliśmy wcześniej, 28 wygodnych mieszkań o różnych układach i powierzchniach. – W ofercie mamy zarówno ustawne mieszkania 2-pokojowe lokale o metrażu 35 m2, jak i większe mieszkania 3- i 4-pokojowe. Jak zawsze, mieszkania na parterze wzbogacone zostaną o zielone ogrody, a do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach należy duży, słoneczny balkon – dodaje Dariusz Malottke.

 

Podobnie jak poprzednio, inwestor dużą wagę przykłada do estetyki nowego projektu. – Śnieżnobiała elewacja budynku ozdobiona zostanie elementami ze szlachetnego drewna, będzie to prawdopodobnie cedr kanadyjski. Całość uzupełnią detale wykonane z metalu i drewna. Chcemy, by właśnie takie szlachetne, wyjątkowe elementy i materiały nadal stanowiły swoistą wizytówkę dla naszych projektów mieszkaniowych – dodaje kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

 

Zgodnie z zapowiedzią dewelopera, doskonale wyglądać mają także klatki schodowe Botaniki, a wzorem dla inwestora mają tu być wnętrza dwóch poprzednich budynków Botaniki, do których zamierza ściśle nawiązać. – Duże tafle luster, piękne postery z grafikami nawiązującymi do natury i zieleni oraz starannie dobrana kolorystyka całego tego projektu. To wszystko znaleźć będzie można w nowej Botanice, której budowa już się rozpoczęła – mówi przedstawiciel dewelopera. Dodatkowo, dla wygody przyszłych mieszkańców Botaniki, w budynku zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie, a na zewnątrz przygotowane zostaną miejsca postojowe, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań.

 

Jak zapowiada Dariusz Malottke, nowa Botanika ma być gotowa w grudniu 2019 roku, a ceny nowych mieszkań w tym budynku nie będą wyższe od tych lokali, które dostępne są już na naszym lokalnym rynku. Cóż, z pewnością warto to sprawdzić, odwiedzając biuro sprzedaży dewelopera lub jego stronę internetową.

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

 

Opracował: Tomasz Kulpa

Materiał sponsorowany

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas