BOTANIKA: TO SIĘ SPRZEDAJE!

2019-02-01 10:26:24

Mieszkańcy Gdańska chętnie kupują nowe mieszkania. Także – w naszej dzielnicy, a dowodzi tego najlepiej zainteresowanie nową Botaniką, której budowa przy ul. Izydy rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku.

 

Wygląda na to, że lokalny deweloper, firma Pomorskie Domy, kolejny raz trafił w potrzeby i gust mieszkańców Osowej – wystarczyły trzy miesiące, by jego nowy projekt mieszkaniowy wyprzedał się niemal w całości. – Bardzo cieszy nas zainteresowanie nową Botaniką, które rzeczywiście jest ogromne. Do tej chwili sprzedaliśmy już trzynaście spośród dwudziestu dziewięciu dostępnych mieszkań, a kolejnych kilkanaście zostało zarezerwowanych. Po raz kolejny chcę podziękować naszym klientom za zainteresowanie i zaufanie, którego z pewnością nie zawiedziemy – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży mieszkań w Pomorskich Domach.

 

Przypomnijmy: w ramach projektu Botanika powstały dotychczas w Osowej dwa kameralne budynki, w których przygotowano 29 mieszkań. Dokładnie tyle samo, ile powstanie w ramach trzeciego etapu inwestycji. I znów, jak poprzednio, mieszkania parterowe zostaną wzbogacone o zielone ogrody, a do każdego z lokali na wyższej kondygnacji przyporządkowany będzie duży balkon. I podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych budynków, teren nowej Botaniki zostanie ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany. Mówiąc krótko, będzie to kolejne miejsce, w którym warto zamieszkać.Jak wspominaliśmy, w ofercie Botaniki pozostało tylko kilka mieszkań, co jednak wcale nie oznacza, że nie ma już w czym wybierać. Na uwagę zasługuje choćby piękne mieszkanie parterowe o charakterze apartamentu z wyjątkowym, bo aż 100-metrowym ogrodem (lokal nr 8). Zainteresowanych - zapraszamy do środka. Na początek: do dużego, 20-metrowego salonu, który połączony jest z wygodnym aneksem kuchennym. To właśnie z tego pokoju prowadzi wyjście do 103-metrowego ogrodu z powierzchnią utwardzoną wykonaną z ozdobnej kostki brukowej - w sam raz na zestaw wygodnych mebli ogrodowych.

 

Powróćmy do środka lokalu, w którym, prócz słonecznego salonu, znajdziemy dwie duże sypialnie (11,1 m2 i 7,5 m2) oraz praktyczny gabinet do pracy (7,5 m2). A to nie wszystko, bo dodatkową zaletą tego wyjątkowego mieszkania są też dwie duże łazienki (5,3 m2 oraz 3 m2), a także własna pralnia! Wejście do poszczególnych pomieszczeń prowadzi przez wygodny korytarz i hol. Całe mieszkanie jest bardzo ustawne, co jeszcze zwiększa jego wartość. A jeśli ktoś, zamiast ogrodu, wolałby duży balkon, powinien przyjrzeć się bliżej mieszkaniu nr 18 - to niemal bliźniaczy lokal, w równie korzystnej cenie, z balkonem zamiast ogrodu.

 

Jak widać, warto przyjrzeć się bliżej nowej ofercie mieszkań w Botanice, także – ze względu na doskonałą lokalizację tej inwestycji. – Ulica Izydy, przy której budujemy Botanikę, to najstarsza, historyczna część Osowej, a więc miejsce szczególne, które gwarantuje spokój i ciszę. Także, ze względu na niską zabudowę tej części dzielnicy – wyjaśnia Dariusz Malottke i dodaje: – Zgodnie z planem, klucze do 29 nowych mieszkań przekażemy nowym mieszkańcom Botaniki w grudniu tego roku.
 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas