VIII Grizzly Judo Cup i III Mistrzostwa Pomorza Weteranów w Judo

2019-02-28 09:32:59

W najbliższą sobotę 02.03 rozpocznie się kolejny cykl dwóch imprez judockich organizowanych przez Klub Judo Grizzly Gdańsk, które będzie można obejrzeć wzrokiem kibica, ale także wziąć w nich udział.

Pierwszym turniejem będzie VIII Grizzly Judo Cup - Turniej Pierwszego Kroku Dzieci w Judo, który jest memoriałem żołnierza JW GROM Krzysztofa Ousiego Klocha. Imprezę tę już na stałe współorganizujemy wraz z Fundacją Sprzymierzeni z GROM, która jako cel główny swojej działalności ustanowiła pomoc poszkodowanym w służbie oraz ich rodzinom żołnierzom oraz funkcjonariuszom innych służb. VIII Grizzly Judo Cup odbywać się będzie na hali sportowej ZSO nr 2 w Gdańsku Osowej przy ul. Wodnika 57. Jak co roku spodziewamy się ogromnej rzeszy, prócz zawodników oczywiście, kibiców, którzy będę wspierać swych dzielnych młodych judoków na początku ich zawodniczej kariery. Oficjalne otwarcie turnieju nastąpi o godzinie 10:00, a walk eliminacyjnych o 10:30.

 

Dzień później w niedzielę 03.03 odbędzie się impreza dla zawodników judo, którzy albo zakończyli już swoją karierę wyczynową, albo rozpoczęli swoją przygodę z judo już w wieku dojrzałym - III Mistrzostwa Pomorza Weteranów w Judo. Turniej ten ma za zadanie promować judo wśród osób dorosłych umożliwiając im start w zawodach oraz zachęcić do powrotu byłych judoków - tutaj celem jest większa integracja środowiska judo na Pomorzu. W związku z przebiegającymi w tym dniu wyborami prezydenckimi nasza impreza odbywać się będzie w hali MOSiR-u na matach SGKS Wybrzeże przy ul. Traugutta 29. Turniej otwarty zostanie o godzinie 10:00, a rywalizacja rozpocznie się 15 minut później.

 

 

Trenerzy KLUBU JUDO GRIZZLY GDAŃSK

Monika Chróścielewska

Tomasz Chróścielewski

Filip Pawlikowski

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas