MIESZKANIOWE ABC POMORSKICH DOMÓW

2019-03-18 11:45:20

Admiral, Botanika i Centaura – budowę tych trzech projektów mieszkaniowych rozpoczął w ubiegłym roku nasz lokalny deweloper, firma Pomorskie Domy. Sprawdźmy, co dzieje się dziś na placach budowy tych inwestycji. A dzieje się niemało.

 

Zaczynamy od Centaura, a tu – wystarczyło parę tygodni, by nowy budynek przy ul. Centaura nabrał wiosennych „rumieńców”! Teraz, w świetle wczesnowiosennego słońca, inwestycja wygląda naprawdę okazale. Cały teren został już odpowiednio ogrodzony (łącznie z parkingiem zewnętrznym), wydzielono ogrody przynależne do wybranych mieszkań parterowych, a przed głównym wejściem pojawiły się ozdobne gabiony. Gotowy jest już także elektryczny szlaban wjazdowy – dzięki niemu na teren parkingu będą mogli wjeżdżać wyłącznie mieszkańcy Centaura. A co dzieje się w środku budynku? – We wszystkich mieszkaniach zamontowano drzwi wejściowe, zakończyliśmy już także montaż kafli na klatkach schodowych – wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. - Trwa już montaż zabudowy w częściach wspólnych, a także montaż balustrad wewnętrznych oraz systemu oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego budynku.

 

Jak zapowiada szef sprzedaży, niebawem przy Centaura rozpoczną się prace polegające na nasadzeniu zieleni oraz zagospodarowaniu ogrodów, teren został już odpowiednio zniwelowany i wyrównany. Przypominamy, że – zgodnie z planem dewelopera – budynek ma zostać oddany do użytku do końca II kwartału br.

 

Podobnie jak przy Centaura, intensywne roboty budowlane trwają także przy ulicy Izydy – to właśnie tu powstaje trzeci budynek realizowany w ramach projektu Botanika. Przed miesiącem gotowe były mury pierwszego piętra, a dziś na szczycie budynku góruje już konstrukcja dachu! Co więcej, na drewnianych belkach pojawiły się już pierwsze płachty poszycia, które wkrótce obłożone zostanie błyszczącą dachówką. Wyjątkowo sprawnie idą także pozostałe roboty przy nowej Botanice – w mieszkaniach wstawiono już większość okien (okna 3-komorowe) z grafitową okleiną zewnętrzną, trwa także montaż pionów wentylacyjnych i sanitarnych w całym budynku.

 

Dodajmy, że nowy budynek przy Izydy bardzo szybko znalazł swoich miłośników – spośród 29 dostępnych tu mieszkań deweloper zdążył sprzedać już „lwią” część, w ofercie pozostało zaledwie kilka wolnych lokali. – Zapraszam do naszego biura sprzedaży, chętnie przedstawimy zainteresowanym propozycje wygodnego i ustawnego mieszkania w nowej Botanice – mówi Dariusz Malottke.

 

Na koniec dwa słowa o budynku Admiral, a brzmią one: prawie gotów. Bo rzeczywiście, inwestycja przy ulicy Junony jest praktycznie gotowa, obecnie trwają tam już ostatnie prace wykończeniowe, co oznacza, że niebawem do budynku zaczną się wprowadzać pierwsi lokatorzy. Już teraz – gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego w Osowej!

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.p

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas