Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walczycie, a ja jestem z Wami!

2019-04-16 23:32:47

 Walczycie, a ja jestem z Wami!
        
     Jestem przede wszystkim nauczycielem, a dodatkowo pełnię funkcję dyrektora szkoły.

Kieruję te słowa do wszystkich nauczycieli naszej szkoły. Jestem z Was niesamowicie dumna. Pracuję ze wspaniałymi ludźmi. 
Wiem to nie od dziś. 

        Pragnę przekazać Wam słowa uznania i podziękować za Waszą mądrość, zaangażowanie i poświęcenie. Codziennie widzę Was i wspieram, bo walczycie w słusznej i bardzo ważnej sprawie, nie tylko dla siebie. Nie można zgodzić się na lekceważenie osób, od których tak wiele zależy. Już przed wiekami rozumiano słowa: „Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.

       To właśnie Wy należycie do ludzi, którzy, wykonując swoją pracę, robią coś więcej  dla dzieci i młodzieży niż tylko prowadzenie lekcji. Każdego dnia widzę Wasze wyjątkowe zaangażowanie w pracy, empatię, kreatywność. Jestem świadkiem Waszych poszukiwań, aby sprostać wymaganiom, jakie stawiają  przed Wami młody człowiek i jego rodzice.

        Teraz, gdy naszedł dla każdego nauczyciela najtrudniejszy czas, czas bez lekcji, zajęć dodatkowych, spotkań z wychowankami, widzę Waszą determinację i mądrość we wszystkich działaniach. Wiem, że wytrwacie. Dla mnie już wygraliście. Możecie liczyć na moje wsparcie, zawsze będę po Waszej stronie.

                                               Z wyrazami uznania Marzena Majerowska

źródło: gim33

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas