Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wakacje nad morzem z dofinansowaniem UM Gdańsk - unihokej

2019-05-20 10:33:07

Obóz Florbalki Baltic Camp 2019 otrzymał dofinansowanie na 20 uczestników ze szkół podstawowych zameldowanych w Gdańsku. Absolwenci, którzy ukończą szkoły podstawowe w roku szkolnym 2018/2019 również mogą skorzystać z dofinansowania. Chcemy pomóc młodzieży grającej w unihokeja oraz osobom chcącym spróbować tej dyscypliny. Wszyscy uczestnicy aktywnie spędzą z nami okres wakacyjny i przeżyją niezapomniane chwile. Nie udałoby się to organizatorom, gdyby nie wielka pomoc Stowarzyszenia „Inne jest piękne” i dyrekcji Publicznego Przedszkola „Kolorowe Gniazdko”. W tym miejscu chcemy niezmiernie podziękować paniom: Anecie Rostkowskiej, Małgorzacie Biernat, Beacie Stenka i Iwonie Nawrockiej - bez Was nie byłoby tego sukcesu. Jest to dla nas wielki zaszczyt spotykać na naszej drodze tak wspaniałych ludzi. Razem możemy więcej! Dziękujemy!

Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat chcącej podwyższyć swoje umiejętności unihokejowe pod okiem utytułowanej kadry trenerskiej oraz przeżyć niezapomnianą przygodę w przyjaznej atmosferze.

 

Terminy:
● 28 czerwca 2019 (piątek) - 7 lipca 2019 (niedziela)
● 16 sierpnia 2019 (piątek) - 25 sierpnia 2019 (niedziela)
Na oba turnusy przyjmujemy zarówno młodzież młodszą i starszą. W trakcie obozu tworzymy grupy treningowe, dobierając uczestników wg wieku i ich umiejętności. W przypadku zgłoszeń zastrzegamy wcześniejsze zawieszenie naboru dla wybranej grupy wiekowej.

Miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3, ul. Nagietkowa 73 81-589 Gdynia-Dąbrowa. Szkoła położona jest w spokojnej dzielnicy około 10 km od morza.

 

Cena 500 zł*

Cena obejmuje:

• 9 noclegów w pokojach 6-8 osobowych wraz z pełnym wyżywieniem i wodą na treningach,
• ubezpieczenie,
• wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz medyczną,
• wyjście do aquaparku - przejazd autokarem,
• plażowanie i kąpiele w morzu,
• zwiedzanie Trójmiasta oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu,
• koszulki obozowe,
• nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika,
• 3 treningi dziennie na pełnowymiarowej hali*.
*W dni, w które planowane są dłuższe wycieczki, planowane są dwa treningi.

 

Dojazd - we własnym zakresie. Możliwa organizacja przejazdu pociągiem z opiekunem w grupie zorganizowanej.

 

Kadra trenerska

Na naszym obozie trenować Was będą doświadczeni i znani trenerzy oraz zawodniczki. Na pewno nie pozwolą Wam się nudzić w pięknym Trójmieście ☺

Hania Samson - wielokrotna reprezentantka Polski juniorek i seniorek. Wielokrotna Mistrzyni Polski. Zawodniczka Interplastic Olimpii Osowa Gdańsk. Nauczycielka chemii w SP 81 Gdańsk-Osowa.

Maja Stenka - wielokrotna reprezentantka Polski juniorek i seniorek. Wielokrotna Mistrzyni Polski. Zawodniczka Interplastic Olimpii Osowa Gdańsk. 

Malwina Zagórska - zawodniczka Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk, reprezentantka Polski. Na co dzień pracuje w przedszkolu. W przyszłości chciałaby wyjechać za granicę, aby grać zawodowo w unihokeja.

Marcin Zmiarowski - doświadczony i utytułowany trener LUKS Żabi Róg. Trener Kadry juniorów U19, z którą zdobył pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata Dywizji B, trener seniorskiej Kadry mężczyzn. Jako jedyny trener w Polsce wraz ze swoją drużyną z Żabiego Rogu wywalczył szkolne Mistrzostwo Świata w Unihokeju.

Marek Rarok - trener grup młodzieżowych KS Dragon Płoskinia.

 

Więcej informacji:

http://florbalki.pl/baltic-camp/

florbalki.baltic.camp@wp.pl

666-817-691 - Maja Stenka, organizator

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas