Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POMORSKIE DOMY: NOWA INWESTYCJA NAD SAMYM MORZEM!

2019-06-18 08:46:24

Nasz lokalny deweloper, firma Pomorskie Domy, postanowił wypłynąć na „szerokie wody” i swój nowy projekt mieszkaniowy będzie realizował nad samym morzem, w Gdańsku Brzeźnie. Mowa o Navio – czterokondygnacyjnym apartamentowcu z 24 komfortowymi mieszkaniami, który powstanie u zbiegu Al. Hallera i ulicy Nadmorski Dwór. Budowa tego projektu już ruszyła, deweloper rozpoczął także sprzedaż nowych lokali.

 

W ofercie budynku, który ma być gotowy w czerwcu 2020 roku, dostępne są 2- i 3-pokojowe lokale o powierzchni między 34 a 68 m2. Do każdego z mieszkań przypisany jest słoneczny balkon, a apartamenty na najwyższej kondygnacji wzbogacono o piękne tarasy widokowe! W Navio powstanie hala garażowa z miejscami parkingowymi dla mieszkańców, a na każdą z kondygnacji będzie się można dostać dwustronną windą. Zaletą tej inwestycji jest też jej wyjątkowa lokalizacja – miejsce budowy Navio dzieli od plaży w Brzeźnie zaledwie 600 metrów! A tuż obok położony jest największy trójmiejski park – Park im. Reagana.

 

Szczegóły oferty dostępne są już na stronie internetowej dewelopera. Warto także odwiedzić biuro sprzedaży Pomorskich Domów, które niezmiennie pozostaje w naszej dzielnicy.

 

POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

 

Materiał sposnorowany

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas