Olimpia promuje Miasto Gdańsk!

2019-09-04 12:36:55

INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk od wielu lat odnosi sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Dziewięciokrotnie  zdobywaliśmy mistrzostwo Polski w kategorii seniorek!

Od lat jesteśmy wizytówką Gdańska, klubem, który może pochwalić się nie tylko licznymi medalami, ale również wzorowym szkoleniem dzieci i młodzieży. W zakończonym sezonie zdobyliśmy aż 4 złote Medale Mistrzostw Polski. Złoto oprócz seniorek wywalczyły juniorski starsze, juniorki młodsze oraz dzieci! Nasza najmłodsza drużyna w świetnie zaprezentowała się podczas największego unihokejowego turnieju na świecie Prague Games 2019, gdzie zajęła drugie miejsce!

Po raz pierwszy w historii klubu do rozgrywek ligowych zgłosiliśmy męską drużynę seniorów.

Ogromny wysiłek kadry trenerów, zawodniczek oraz rzeszy przychylnych osób wspierających klub został doceniony przez Gdańsk

W dniu 26 lipca Vice Prezes klubu, Pan Piotr Ludwichowski, podpisał umowę na promocję miasta Gdańska podczas rozgrywek Salming Ekstraligi Kobiet!
Serdecznie dziękujemy!

Tymczasem już jutro INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk wylatuje do Szwecji na międzynarodowy turniej organizowany przez nowy klub Kasi i Patrycji, Falkenberg IBK. Zagramy tam 4 dobre mecze z drużynami ligi szwedzkiej J