Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARPUŚ - RUSZ Z MAPĄ PO PRZYGODĘ!

2019-09-23 09:41:29

Klub Harpagan organizuje jesienną edycję Dzielnicowej Imprezy na Orientację Harpuś - jest to doskonała okazja, by poznać zakątki Gdańska z mapą. Tym razem spotykamy się w przepięknych lasach Osowy.

6 października (niedziela) Harpuś odbędzie się w dzielnicy Osowa w Gdańsku. Baza znajdować się będzie na końcu ul. Juraty, na skraju lasu.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie - to naprawdę wciąga!

 

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością.
Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Każdy uczestnik otrzyma kolorową mapę z trasą Harpusia, a po powrocie na metę czekać będą piękne pamiątkowe dyplomy dla każdego, poczęstunek oraz losowanie atrakcyjnych nagród i upominków!

Harpuś w urokliwych Lasach Osowskich to okazja, by poznać leśne tereny skryte w zielonym sercu Gdańska.

 

Program imprezy:

od 10:30 do 12:00 - rejestracja uczestników

od 11:00 do 12:30 - start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)

do 14:00 - meta

 

Po powrocie na metę na uczestników czekać będzie punkt regeneracyjny, losowanie nagród i upominków.

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę: www.harpagan.pl/harpus/

Impreza wspierana jest przez Radę Dzielnicy Osowa – wszyscy mieszkańcy tej dzielnicy startują bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy do poznania najbliższych terenów z mapą!

 

Więcej szczegółów znajdziecie na www.harpagan.pl/harpus/ oraz na www.facebook.com/dinoharpus - zapraszamy!

 

Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas