Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO IM. ZBIGNIEWA KWIATKOWSKIEGO

2019-09-24 11:55:39

W sobotę 21.09.2019 Klub Judo Grizzly Gdańsk wraz z zaprzyjaźnioną drużyną z UKS De La Salle wyruszył do Słupska na podbój tamtejszych mat. Reprezentowało nas 5 zawodników, którzy przywieźli 3 medale. Miejsce 2 wywalczyła w wadze do 44 kg Maja Grochowiecka z bilansem dwóch wygranych (w łącznie 9 sekund) i jednej przegranej – finałowej – walki. Mateusz Szafrański (-46 kg) przegrał swój pierwszy pojedynek, ale zaraz nadgonił kolejnymi dwoma wygranymi i sięgnął po brąz. Medal tego samego koloru wywalczył Szymon Zdunek (-50 kg) wygrywając jedną walkę spośród trzech.

Nie był to zbyt udany start dla Piotra Rychtera (-55 kg) i Mateusza Sawczyszyna (-35 kg), ale początki sezonu startowego nigdy nie bywają łatwe. Jednak nie wolno się poddawać i należy pamiętać, że w judo nie ma porażek – jest wygrana lub nauka, z której należy wyciągnąć wnioski.

 

Natomiast w najbliższą środę 25 września o godz. 16:00 i 17:30 chcieliśmy zaprosić na dużą salę judo AWFiS wszystkich judoków (z Trójmiasta i nie tylko) na treningi techniczne (połączone z randori) z Hirokawa Shoshin – asystentem trenera Kadry Narodowej Japonii Kosei Inoue. Trening ten ma być zaczątkiem tzw. „kliniki Judo” w Polsce.


16:00-17:30 – trening grupy wiekowej dzieci (powyżej 10 roku życia), młodzików i juniorów młodszych.
17:30-19:30 – trening dla grup wiekowych młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec i senior.

 

Zapraszamy wszystkich judoków i zainteresowanych naszą dyscypliną, bo jest to trening naprawdę wyjątkowy!

 

Trenerzy KLUBU JUDO GRIZZLY GDAŃSK
Monika Chróścielewska
Tomasz Chróścielewski
Filip Pawlikowski

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas