Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA DNI HERBATY

2019-11-15 11:00:45

 

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Magnolia zaprasza na kolejne wydarzenie - DNI HERBATY.

Jest to cykl 3 spotkań, organizowanych w kawiarence w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Wodnika 57.

 

22 listopada, godz. 17:30

Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy i wspólnie spróbujemy kilku różnych herbat czarnych i zielonych. Zaprezentujemy nasze ulubione sposoby parzenia i podawania oraz związane z nimi niektóre kulturowe zwyczaje w wybranych krajach tj. Chiny, Japonia, Indie, Rosja, Wielka Brytania, Niemcy czy Turcja. Chcemy poruszyć zagadnienia związane z produkcją, ekologią, a także odpowiedzialnością społeczną.

 

6 grudnia, godz. 17:30

Na kolejnym spotkaniu przybliżymy herbaty Pu-erh i Oolong, opowiemy związane z nimi legendy. Porozmawiamy także o herbacie, która pojawia się w literaturze i w filmach. Zrobimy zawieszki w kształcie listków.

 

13 grudnia, godz. 17:30

Na trzecim spotkaniu skosztujemy wyjątkowej herbaty białej i poznamy nietypowy sposób jej parzenia. Namalujemy herbaciane obrazy i posłuchamy muzyki inspirowanej herbatą.

 

Na bieżąco informujemy o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2516290705152945/

 

Stowarzyszenie Magnolia

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas