Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POMORSKIE DOMY: TO BYŁ DOBRY ROK!

2020-01-09 09:22:32

Nasz lokalny deweloper – firma Pomorskie Domy – podsumowuje ostatnie 12 miesięcy swojej działalności oraz opowiada nam o planach na rok 2020.

Można śmiało powiedzieć, że 2019 rok był dla Pomorskich Domów rokiem przełomowym – to właśnie w tym czasie firma zakończyła budowę trzech dużych inwestycji mieszkaniowych, wszystkie zlokalizowane są w naszej dzielnicy.

– Mam przyjemność zakomunikować, że w 2019 roku przekazaliśmy klucze do 77 nowych mieszkań, co jest najlepszym wynikiem w całej dotychczasowej historii naszej firmy – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. – Na liście zamkniętych, zakończonych projektów znalazły się kolejno: piękny budynek Admiral przy ulicy Junony, drugi etap projektu mieszkaniowego przy ulicy Centaura oraz trzeci budynek inwestycji Botanika przy ulicy Izydy.

 

Przypomnijmy: w nowej Botanice powstało 28 pięknych mieszkań, podobnie – w budynku Admiral. Nieco mniej, bo 21 lokali, firma przygotowała w inwestycji przy ulicy Centaura. Mieszkania parterowe zostały wzbogacone o zielone ogrody, w każdym z budynków powstały też komórki lokatorskie, a teren został ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany.

 

Jak zapewnia szef sprzedaży, każdy z tych trzech projektów od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów, co przełożyło się na wyjątkowo szybką sprzedaż oferowanych tam mieszkań. – Raz jeszcze chcę podziękować wszystkim naszym klientom za powierzone nam zaufanie – dodaje Dariusz Malottke.

 

Warto dodać, że w 2019 roku w ofercie Pomorskich Domów pojawił się też nowy, wyjątkowy projekt – mowa o apartamentowcu Navio, przygotowywanym zaledwie 600 metrów od linii brzegowej. – W ramach tej inwestycji wprowadziliśmy do sprzedaży 25 pięknych lokali. I tu także możemy śmiało mówić o sukcesie, bo aż 22 apartamenty znalazły już swoich nabywców – dodaje kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

 

A jaki będzie dla firmy bieżący rok? – Liczymy, że co najmniej tak samo udany, co ten mijający. I już teraz mogę zdradzić część planów, jakie mamy na te kolejne 12 miesięcy. Otóż, do grudnia 2020 roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży ponad 120 nowych mieszkań, w różnych lokalizacjach Trójmiasta. Dodatkowo, po paru latach przerwy, w naszej ofercie znów pojawią się domy. Będą to komfortowe domy bliźniacze, także doskonale zlokalizowane. A o szczegółach nowych ofert będziemy informować niebawem – dodaje kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 216
tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas