Brązowy medal dla AP Grembocki

2020-02-05 10:24:15

Brązowy medal dla AP Grembocki w Mistrzostwach rocznika 2007 Lotos Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN

 

Miło nam poinformować, że w niedzielę 2 lutego dzieci z Osowej trenujące na co dzień w szkółce piłkarskiej trenera Jacka Grembockiego zdobyły brązowy medal w corocznych Mistrzostwach Pomorza rocznika 2007 – w Lotos Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

 

W tym roku zaproszeni zostaliśmy przez Pomorski ZPN już jako Akademia Piłkarska Grembocki.  Po pasjonującym dniu gry zdobyliśmy 3 miejsce. Co ciekawe ci sami zawodnicy trenujący w szkółce trenera Grembockiego w poprzednich barwach przez ostatnie 2 lata również kończyły rywalizację na 3 miejscu tuż za Arką Gdynia i Radunią Stężyca.

 

Fazę grupową przeszliśmy jak burza – kończąc ją na 1 miejscu z 2 zwycięstwami, remisem i z 3 zdobytymi bramkami (Szymon x2 i Piotr x1) i bez straconych goli (Kamil!). Pokonaliśmy Santanę Wielki Klincz 0:2, Gryf Tczew 1:0 i zremisowaliśmy bezbramkowo z Wierzycą Pelplin. W ćwierćfinale pewnie pokonaliśmy 1:0 świetną i znaną nam z poprzednich turniejów drużynę Byki Słupsk (Szymon x1).

 

Niewiele brakowało abyśmy awansowali do finału. Tradycyjnie już w półfinale spotkaliśmy się z Radunią Stężyca. Tym razem w regulaminowym czasie rywalizacja zakończyła się remisem 1:1 a pięknego gola z rzutu wolnego zdobył nasz bramkarz Kamil. W karnych lepsi okazali się zawodnicy ze Stężycy (1:3) a bramkę dla nas zdobył Mateusz.

 

W meczu o brązowy medal pokonaliśmy świetny Gryf Tczew po golu Janka. Bramkarzem turnieju został bezapelacyjnie ze wspaniałym bilansem Kamil a medale wręczał jako przedstawiciel Związku prowadzący go w kadrze Pomorza trener Łukasz Godlewski oraz Członek Zarządu Pomorskiego ZPN Ireneusz Stencel. W całym turnieju w regulaminowym czasie nie przegraliśmy żadnego meczu i straciliśmy tylko jedną bramkę a Kamil nie tylko świetnie bronił ale także zdobył bardzo ważnego gola.

 

Tym razem reprezentowali nas: Kamil, Szymon, Piotrek, Janek, Radziu, Tymek, oba Wojtki, Michał, Hubert, Mateusz i Staś.

 

Gratuluję wszystkim, dziękuję zawodnikom i rodzicom. W sobotę rocznik 2012 naszej AP Grembocki zdobył Puchar Ligi Europy w turnieju w Somoninie i Kiełpinie a w niedzielę ten kolejny sukces. Relacja z mistrzostw ze zdjęciami jest na stronach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej:

http://www.pomorski-zpn.pl/aktualnosci/lotos-griffin-cup-jantar-ustka-wygral-turniej-2007

 

Zaplanowane mamy już wyjazdy na znaczące turnieje krajowe i międzynarodowy turniej mistrzowski za granicą.

 

Zdjęcia z logo Pomorskiego ZPN pochodzą ze strony Pomorskiego ZPN i są jego własnością.

 

Zainteresowanych dołączeniem do grup rocznikowych 2005/2006, 2007/2008, 2009/2010, 2011/2012 i młodsi zapraszamy na treningi. Informacje i numery kontaktowe na stronie grembocki.pl.

WW

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas