ZAMAWIAJ ONLINE I TELEFONICZNIE W OSOWEJ

2020-03-24 09:35:57

Wszyscy żyjemy w nowej rzeczywistości, wszyscy musieliśmy wprowadzić zmiany w swoim życiu – niektórzy w większym stopniu, niektórzy w mniejszym.

 

W trudnej sytuacji znaleźli się zwłaszcza przedsiębiorcy świadczący usługi w lokalach, które teraz są zamknięte - dla bezpieczeństwa wszystkich, zarówno pracowników, jak i klientów. Zamknięcie lokali oznacza brak przychodów, co może skutkować nawet zakończeniem działalności. Jednak wiele firm świadczy swoje usługi online czy telefonicznie (np. lokale gastronomiczne umożliwiły zamawianie dań na wynos).

 

W Osowej mamy sporo takich małych punktów usługowych. Warto skorzystać właśnie z naszych lokalnych usług. Nasi miejscowi mali przedsiębiorcy mogą liczyć tylko na nas, osowian – bo przecież osoby mieszkające w innych dzielnicach nie wybiorą usług z Osowej.

 

Stąd apel do osowian:

Korzystajmy z usług w naszej dzielnicy, wspierajmy nasze lokalne firmy usługowe! Można je przecież łatwo znaleźć w internecie, z którego – zwłaszcza teraz – chętnie korzystamy. Warto też przekazać ten apel innym – im więcej osób będzie wiedziało, tym większa szansa wsparcia naszych przedsiębiorców. Dla wielu firm to jedyna możliwość utrzymania się i przetrwania tego trudnego dla wszystkich czasu.

Redakcja

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas