Molo w Brzeźnie zamknięte

2020-03-26 08:29:49

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów dotyczącego całkowitego zamknięcia placówek oświatowych i wychowawczych, teatrów, filharmonii, muzeów a także kin, związaną z dążeniem do maksymalnego ograniczenia rozprzestrzeniania się koronowirusa w kraju, Gdański Ośrodek Sportu informuje, że od czwartku 26 marca do 13 kwietnia zamknięte będzie Molo w Brzeźnie. 
 
GOS już wcześniej podjął decyzję o zawieszeniu funkcjonowania: pływalni Chełm, Orunia, Osowa oraz Stogi, a także obiektów sportowych: Miejska Hala Sportowa ul. Kołobrzeska 61, Kompleks Sportowy Traugutta 29, Kompleks Sportowy Grunwaldzka 244, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Kompleks Sportowy Zielonogórska 4. Teraz do tego grona dołączyło także Molo w Brzeźnie.
 
Apelowaliśmy także o niekorzystanie do odwołania z placów zabaw, skateparków, boisk osiedlowych oraz siłowni plenerowych zarządzanych przez Gdański Ośrodek Sportu.
 
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia rekomendujemy unikanie dużych skupisk ludzkich i pozostanie w domu.
 
Fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

Urząd Miejski w Gdańsku

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas