MIKOŁAJKOWE WARSZTATY FAMILIJNE Z MAGNOLIĄ

2020-12-07 10:43:04

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy przynieść trochę radości spotykając się z całymi rodzinami w mikołajkową niedzielę 6 grudnia. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. 

 

W związku regulacjami odnośnie zakazu zgromadzeń oraz dbając o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo realizowaliśmy warsztaty familijne w formie on-line. Swój udział zadeklarowało 106 uczestników, którzy mieli okazję stworzyć dekoracje świąteczne z otrzymanych zestawów. Cieszymy się, że w efekcie powstało tak wiele niezwykłych, kreatywnych i pięknych świątecznych dekoracji oraz ozdób.

 

Same warsztaty składały się z trzech sesji o zagadkowych i zabawnych nazwach: „Pocieszny Renifer”, „Choinkowe Szaleństwo” i „Wesoły Bałwanek”. Można było dołączyć do wszystkich lub wybrać tylko jedną. Dodatkowo istniała możliwość rodzinnie wziąć udział w przygotowanym specjalnie na tę okazję świątecznym wirtualnym escape roomie i pomóc w uwolnieniu przyjaciela Mikołaja oraz rozwiązać dwa rodzinnie quizy związane z tradycjami świątecznymi w Polsce. 

 

Radość i zaangażowanie dzieci, rodzeństwa oraz rodziców, których widzieliśmy na małych ekranikach na zoomie, a także przesyłane do nas zdjęcia pięknych kreatywnych prac i miłe słowa od uczestników dają nam poczucie sensu i ogromną radość z tego, co robimy. Cieszymy się, że możemy podążać zgodnie z naszą misją i przynosić odrobinę dobra, ciepła i serdeczności. 

 

Nasz projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Gdańska w ramach Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego.

 

Więcej zdjęć:

https://www.facebook.com/media/set?vanity=magnoliastowarzyszenie&set=a.834475850664251

 

 

Stowarzyszenie MAGNOLIA

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas