PASAŻE BINGO WKRÓTCE GOTOWE!

2021-02-15 13:57:50

To już naprawdę „ostatnia prosta” - nowoczesne pasaże handlowe Bingo!, które nasz lokalny deweloper, firma Pomorskie Domy, buduje przy ulicy Koziorożca, są już praktycznie gotowe.


Zgodnie z deklaracją „Pomorskich”, obiekt będzie gotowy do użytkowania za niespełna miesiąc. - Planujemy przekazać lokale nowym najemcom pod koniec marca. Właściciele sklepów i punktów usługowych, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie z nami współpracy, rozpoczną wówczas urządzanie swoich lokali i wiemy, że są na to gotowi, mają już gotowe projekty zagospodarowania i urządzenia swoich punktów. Zakładam więc, że do połowy maja większość sklepów w Bingo! będzie już otwartych - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. komercjalizacji pasaży Bingo!


Jak informuje przedstawiciel inwestora, większość lokali Bingo! znalazła już swoich najemców, w ofercie jest jednak jeszcze kilka ostatnich, wolnych pomieszczeń. - Mamy do zaproponowania dwa ustawne, 30-metrowe lokale położone w środkowej części pasaży (numer 10 i 11), a także dwa lokale o nieco większej powierzchni: 44 i 53 m2 (lokal nr 3 i 7). Można tu zaaranżować dowolną działalność gospodarczą, handlową lub usługową. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, gdzie dostępny jest aktualny plan najmu powierzchni Bingo. Zapraszam też do kontaktu telefonicznego, chętnie zaprezentujemy osobom zainteresowanym cały obiekt oraz każdy z dostępnych jeszcze lokali.

 

No dobrze, a co takiego już na pewno będzie można znaleźć w Bingo? Odpowiadamy - klienci pasaży znajdą tu m.in. piekarnio-cukiernię, sklep garmażeryjny, sklep z bio-warzywami i owocami, a także markowe delikatesy mięsne. Bingo! to także świetnie zorganizowana strefa gastronomiczna, w której będzie się można smacznie posilić i spędzić wolny czas. Jednym słowem: w Bingo! będzie można znaleźć wszystko to, co najważniejsze. I do tego, o krok od domu!

 

Jak pisaliśmy wyżej, prace budowlane są już na ukończeniu. Deweloper podzielił już ściankami działowymi poszczególne lokale oraz zainstalował elementy małej architektury przed budynkiem (m.in. wiatę śmietnikową). Gotowe są już także wszystkie ciągi komunikacyjne (droga wewnętrzna, parkingi, chodniki) oraz latarnie.

 

Jak widać, ani się obejrzeliśmy, a na mapie Osowej powstał naprawdę ważny i przydatny obiekt handlowy. Czy przypadnie do gustu mieszkańcom naszej dzielnicy? Jesteśmy pewni, że tak - w końcu, hasło przewodnie tego obiektu brzmi: trafione zakupy. A skoro tak, to Osowianie nie mogliby trafić lepiej!


Kontakt w sprawach najmu:
Dariusz Malottke

tel. 607 607 464

e-mail: biuro@pasaze-bingo.pl

www.pasaze-bingo.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas