UDANE MECZE UNIHOKEJA MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW

2021-05-17 16:09:34

Świetne występy naszych zespołów w Pomorskiej Lidze Unihokeja młodziczek i młodzików.

W środę (12 maja) i w niedzielę (16 maja) swoje turnieje rozegrały młodziczki zaś w czwartek (13 maja) i w sobotę (15 maja) - młodzicy.

Dziewczynki z Olimpii Osowa I wygrały wszystkie spotkania w sezonie, dzięki czemu awansowały do turnieju finałowego Mistrzostw Polski!

Drugi zespół Olimpii uplasował się na bardzo dobrym 4 miejscu zaś najmłodsza w całej stawce Olimpia III - na 7.

Najlepszą zawodniczką PLU została Natalia Milczyńska zaś Tosia Halulko wygrała rywalizację strzelców.

Gratulujemy!

Bardzo dobrze poszło młodzikom, którzy rywalizację w Pomorskiej Lidze zakończyli na 3 miejscu. W sobotę (15 maja) chłopcy pokonali Aligatora Chwarzno i Europejczyka Gdańsk oraz zremisowali z Godkowem. Gdyby wcześniejsze turnieje zagrali tak dobrze jak sobotni, mieliby szansę na awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski! Brawo!