PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO AKADEMII PIŁKARSKIEJ GREMBOCKI

2021-09-17 16:03:04

W ostatnią sobotę przy pięknej pogodzie drużyny Akademii Piłkarskiej Grembocki (rocznik 2008/09 i młodsi oraz rocznik 2012) rozegrały swoje mecze ligowe rundy jesiennej Pomorskiego ZPN.

 

Jako pierwsi na murawę weszli zawodnicy rocznika 2012, którzy w ramach tzw. małej ligi Pomorskiego ZPN rozegrali 5 meczy z następujący drużynami: Conrad Gdańsk, GAP Sparta Gdańsk, Gedania Gdańsk, Neptun Gdańsk, Portowiec Gdańsk. Wygraliśmy wszystkie mecze, strzeliliśmy 15 goli tracąc zaledwie 1.

 

Parę godzin później na murawę weszli zawodnicy rocznika 2008/09 i młodsi, którzy zmierzyli się z drużyną GKS Kowale. Graliśmy skutecznie wygrywając 4:1, ale - co najważniejsze - według trenera Jacka graliśmy zespołowo. Przygoda z piłką tego rocznika trwa już ponad 5lat. Chłopcy i dziewczęta prezentują wysokie umiejętności piłkarskie tworząc jednocześnie koleżeński zespół. Rozumieją i wspierają się na boisku oraz poza nim.

 

Po rozegranych 4 kolejkach spotkań nasza drużyna rocznika 2008/09 i młodsi zajmuje wysokie 3 miejsce w swojej grupie.

 

A wszystko zaczęło się kilka lat temu od grupki dzieci, które przyszły na trening i „wkręciły się” w piłkę nożną. Następnie z każdym rokiem dochodziły kolejne roczniki. Obecnie w Akademii Piłkarskiej Grembocki pod okiem wspaniałych szkoleniowców (Jacek Grembocki, Mariusz Radoń, Krzysztof Piekarski, Jakub Krenz) trenuje 6 grup dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

 

Dorota Chojnacka

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas