AKADEMIA PIŁKARSKA GREMBOCKI LIDEREM ROZGRYWEK PZPN W ROCZNIKU 2008 I MŁODSI…

2021-09-23 09:11:52

W niedzielę 19 września drużyna AP Grembocki rozegrała swój kolejny mecz w ramach rozgrywek PZPN. Tym razem gościliśmy drużynę AP Lotos Gdańsk.

Była to już piąta kolejka jesiennych rozgrywek PZPN w kategorii wiekowej C2 Trampkarz (rocznik 2008).

Drużyna AP Grembocki pod okiem trenerów Jacka Grembockiego i Mariusza Radonia na obiektach Lechii przy Traugutta rozegrała bardzo dobry i ciekawy mecz.

Przed spotkaniem AP Lotos Gdańsk zajmowała pierwsze miejsce w grupie, a drużyna z Osowej była wiceliderem - był więc to mecz na szczycie.

Od samego początku oglądaliśmy grę na bardzo wysokim poziomie. Wiele akcji z jednej i drugiej strony - głównie zacięte pojedynki w środku pola. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga połowa to już zdecydowanie więcej akcji podbramkowych - piękne akcje w ataku, ale i parady bramkarzy. Mecz był bardzo dynamiczny i wyrównany. Na pięć minut przed końcem meczu wykonując stały fragment gry (rzut rożny) drużyna AP Grembocki zdobyła bramkę. Strzelcem bramki był JulianPrzyłoga. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania. 

 

Z meczu na mecz widać jak drużyna gra coraz pewniej, a co najważniejsze coraz ładniejszy i skuteczniejszy football. Potwierdziła to nie tylko wygrana z dotychczasowym liderem, ale zajmowane pierwsze miejsce w grupie po pięciu kolejkach rozgrywek ligowych.

Na boisku widać grę zespołową całej drużyny, a także radość z gry, co na tym etapie rozwoju sprawia, że dziewczęta i chłopcy chętnie przychodzą na treningi.

Podsumowując - po pięciu kolejkach AP Grembocki została liderem w swojej grupie - sukces tym większy, że rozgrywki odbywają się w roczniku 2008, a drużyna AP Grembocki to nie tylko zawodnicy urodzeni w roku 2008. Większość to zawodnicy młodsi, bo urodzeni w 2009 i 2010 roku.  

Chociaż za nami dopiero pięć rozegranych kolejek jesiennej edycji na dzień dzisiejszy to największy sukces akademii piłkarskiej AP Grembocki w tym roczniku drużyn z Osowej. 

Obecnie AP Grembocki to akademia piłki nożnej najliczniej i z największymi sukcesami reprezentująca naszą dzielnicę w rozgrywkach w Trójmieście.

 

Tekst i fot.: Wojciech Hiller

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas