GŁOSUJ NA MOBILNE BOISKO OSOWA DLA SPORTU

2021-10-05 16:00:46

Zachęcamy do oddania głosu na projekt nr 12 - Gdańsk Osowa: MOBILNE BOISKO OSOWA DLA SPORTU

 

Od 4 - 18 października trwa głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Gdańsk 2022. Jednym ze zgłoszonych projektów jest budowa mobilnego boiska na terenie ZSO nr 2 w Gdańsku Osowej.

 

Wszyscy mieszkańcy Osowej doskonale znają problemy związane z aktualną (zbyt małą) liczbą obiektów sportowych na naszej dzielnicy.

 

Gorąco zachęcamy do wsparcia projektu "Mobilne boisko Osowa dla sportu". Celem projektu jest zakup mobilnego boiska i montaż na miejscu istniejącego boiska asfaltowego na terenie ZSO nr 2, przy ul. Wodnika 57.

 

Obecnie boisko asfaltowe jest wykorzystywane sporadycznie lub wcale i stanowi nieużytek, na którym można zainstalować mobilne boisko posiadające atesty bezpieczeństwa. 

 

Atuty (planowanego) mobilnego boiska:

  • Wymiary mobilnego boiska (30m x 20m)
  • Boisko z bandami, siatkami wokół boiska, sztuczna trawa niezasypowa z elementami amortyzującymi rozkładana na podłożu asfaltowym.
  • Dzięki prostej i stabilnej konstrukcji boisko będzie użytkowane przez cały rok (istnieje sprawne oświetlenie na asfaltowym boisku, które będzie oświetlało nowe boisko mobilne).
  • Boisko mobilne będzie służyło do gry w piłkę nożną, ręczną, unihokeja.

 

Użytkownikami mobilnego boiska będą WSZYSCY mieszkańcy Osowej: dzieci i dorośli! M.in. uczniowie ZSO nr 2, lokalne kluby sportowe, mieszkańcy dzielnicy.

 

Prosimy o oddanie głosu i przekazanie 5 punktów na projekt nr 12 - Gdańsk Osowa: MOBILNE BOISKO OSOWA DLA SPORTU:

https://gdansk.ardvote.pl/glosuj/login

 

Uwaga: swój głos na projekt może oddać KAŻDY mieszkaniec Gdańska, niezależnie od dzielnicy zamieszkania i wieku! Na projekt mogą również zagłosować dzieci już od urodzenia (wówczas system wykrywa wiek dziecka po wpisanym nr PESEL i głos zatwierdza rodzic).

 

Prosimy również do informowanie o projekcie i przekonanie do głosowania swoich znajomych, rodzinę, sąsiadów (niezależnie w jakiej dzielnicy Gdańska zamieszkują). Niech o projekcie dowie się jak najwięcej osób!

 

Każdy głos jest ważny. Razem możemy więcej. Dzieci z całej Osowej będą Wam za to bardzo wdzięczne. :)

 

Dziękujemy!

Olimpia Osowa

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas