OSOWSKI JUPITER CORAZ WYŻEJ!

2021-11-22 14:47:17

Nowy budynek, który za sprawą naszego lokalnego dewelopera - firmy Pomorskie Domy - powstaje przy ul. Galaktycznej 20, zyskał już piękną elewację. To znak, że budowa tej inwestycji jest już bardzo zaawansowana.

Zgodnie z planem, Jupiter ma być gotowy już w II kwartale przyszłego roku, stąd tak duże tempo robót - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. - Kończymy prace związane z wytyczeniem i przygotowaniem układu drogowo-parkingowego oraz ciągów pieszych wokół budynku. Bardzo zaawansowane są już także roboty związane z układaniem zieleni w ogródkach przynależnych do mieszkań oraz wzdłuż chodników i dróg wewnętrznych - wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

A co w środku? Odpowiadamy prędko - tu także sporo się dzieje. Jak wylicza szef sprzedaży, fachowcy kończą obecnie układanie  płytek gresowych w częściach wspólnych oraz montaż sufitów podwieszanych w mieszkaniach na III piętrze. Dobiega już także końca montaż cichobieżnej windy oraz szpachlowanie mieszkań, korytarzy i wszystkich klatek schodowych. - Równolegle do powyższych prac, prowadzimy montaż dekoracyjnych zabudów ściennych - dodaje Dariusz Malottke.

Powyższa lista prac dowodzi, że roboty budowlane są już naprawdę bardzo zaawansowane, co oznacza, że już wkrótce Osowa zyska kolejny piękny budynek mieszkaniowy i calkiem nowych mieszkańców. Dodajmy jeszcze, że mieszkania przy Galaktycznej 20 cieszą się od początku dużym zainteresowaniem - w ofercie pozostało już tylko kilka przestronnych 3-pokojowych mieszkań z ogrodami i słonecznymi balkonami. - Wszystkich zainteresowanych zapraszam do naszego biura sprzedaży, chętnie udzielmy Państwu wszelkich informacji. Zachęcamy także, by osobiście obejrzeć mieszkanie, którym będą Państwo zainteresowani. To możliwe, po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu takiej wizyty - dodaje kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Opracował: Tomasz KulpaPOMORSKIE DOMY

Biuro sprzedaży:

ul. Kielnieńska 57

80-299 Gdańsk

tel. 607 607 216

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl
 


 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas