POMORSKIE DOMY: BUDUJEMY, SPRZEDAJEMY!

2021-12-03 08:25:39

To był kolejny dobry rok w kalendarzu lokalnego dewelopera - firmy Pomorskie Domy. I to cieszy, bo za jego sprawą, w naszej dzielnicy pojawiło się kilkadziesiąt nowych, pięknych mieszkań. A to nie wszystko, bo przecież są też pasaże handlowe Bingo przy ulicy Koziorożca, za którymi także stoi ten sam inwestor.

 

Inwestycje Trevo, Centaura III, EGO - to projekty mieszkaniowe, które zostały przygotowane i zakończone w bieżącym roku przez Pomorskie Domy. Jak wylicza Dariusz Malottke, przedstawiciel dewelopera, to łącznie ponad 80 gotowych mieszkań i blisko 20 domów, w których w tym roku zamieszkali klienci „Pomorskich”. - Cieszymy się, że Osowa rozwija się także za naszą sprawą. Lubimy to miejsce, czujemy się silnie związani z tą dzielnicą, dlatego obiecujemy, że już wkrótce w naszej ofercie pojawią się kolejne inwestycje mieszkaniowe, które przygotujemy właśnie tutaj. Chcę też po raz kolejny podziękować naszym dotychczasowym klientom, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania z naszej oferty, mam tu na myśli inwestycje Trevo czy Centaura III, które oddaliśmy do użytku w tym roku. Życzymy wszystkim Państwu wielu szczęśliwych lat życia w waszym nowym domu.

 

Dodajmy, że oprócz projektów, które deweloper zrealizował w bieżącym roku, są też dwie inwestycje, których budowę rozpoczęto wiosną 2021 - mowa o budynkach Viva i Jupiter. Ten pierwszy powstaje przy ulicy Junony, drugi zaś przy ulicy Galaktycznej. - W Jupiterze przygotujemy 44 nowe mieszkania, a w budynku Viva 27 takich lokali. Zaznaczę, że obie inwestycje są już praktycznie w całości skomercjalizowane, a w bieżącej ofercie pozostało nam już tylko kilka ostatnich 3-pokojowych mieszkań - dodaje Dariusz Malottke.

 

Warto też pamiętać o pasażach Bingo, które wystartowały wiosną tego roku i niemal od razu zyskały sympatię mieszkańców Osowej. Obiekt doskonale wpisał się w potrzeby osowian, oferując wszystko to, co niezbędne do wygodnego życia - dobrze wyposażone sklepy spożywcze, świetną ofertę gastronomiczną, usługi pocztowe i punkty odzieżowe. A że każdy z najemców od początku dba o to, by oferować najlepsze produkty, to nie dziwi wcale, że pasaże Bingo stały się jednym z najważniejszych punktów zakupów i spotkań dla mieszkańców naszej dzielnicy. - Cieszymy się, że nasz obiekt jest tak dobrze postrzegany i chętnie odwiedzany przez mieszkańców Osowej. Sami zresztą chętnie robimy tu zakupy i często się stołujemy, nie dziwi nas więc wcale popularność tego miejsca, bo tu po prostu warto zaglądać - mówi szef sprzedaży Pomorskich Domów.

 

Na koniec warto dodać, że „Pomorskie” budują już nie tylko w naszej dzielnicy - firma stawia na rozwój i chętnie inwestuje w budowę mieszkań w nowych lokalizacjach. Tak jest m.in. w przypadku budynku Zagaje, którego budowę firma rozpoczęła przed niespełna 3 miesiącami. - To nasz nowy projekt, który realizujemy w Gdańsku Ujeścisku, u zbiegu ulic Warszawskiej i Białostockiej. Przygotujemy tam łącznie blisko 50 mieszkań w pięknym, 4-kondygnacyjnym budynku, w otoczeniu bujnej zieleni, z bardzo wygodnym dostępem do centrum miasta. Zachęcam do zapoznania się z tą ofertą, szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - dodaje Dariusz Malottke.

 

I jak zapowiada szef sprzedaży Pomorskich Domów, wkrótce na mapie Trójmiasta pojawią się kolejne inwestycje mieszkaniowe, które firma zamierza realizować w najbliższym czasie. Jak zdradza nam Dariusz Malottke - także na terenie naszej dzielnicy. Czekamy z niecierpliwością!

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

tel. 607 607 216

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas