Sukcesy dzieci z KLUBU JUDO GRIZZLY GDAŃSK na turniejach w Gdyni i Grudziądzu

2022-04-05 13:51:38

Sezon startowy naszych Misiów już w pełni i za nami dwa turnieje: jeden na miejscu w Gdyni, a drugi wyjazdowy w Grudziądzu.

W Gdyni (26.03.2022) wystartowało łącznie 9 naszych zawiadiaków, którzy przywieźli do domu kilka zdobyczy: dwa medale złote, dwa srebrne i jeden brązowy. Złoci medaliści to Marcel Weltrowski oraz Stanisław Tomicki, srebrni to Antek Wiśniewski oraz Maja Szwacka. Brąz zawisł na szyi Tobiasza Jatkiewicza. Miejsce V wywalczył Leon Szewczyk, a IV Wojciech Hering. Pola Wiśniewska po jednej wygranej walce była VII. W turnieju brał udział również Szymon Dąbrowski, którym tym razem nie wygrał żadnego pojedynku.

W Grudziądzu (02.04.2022) reprezentowało nasz klub 1o zawodników. Na wysokości zadania ponownie stanął Marcel Weltrowski, który zgarnął złot jak i Antek Wiśniewski, który – podobnie jak tydzień wcześniej w Gdyni – stanął na 2 miejscu na podium. Bardzo dobre walki stoczył Tymon Lademann, który spośród 6 pojedynków wygrał aż 4, co dało mu miejsce V, pobonie jak Konradowi Dębowskiemu oraz Tobiaszowi Jatkiewiczowi. Jedną wygraną walkę zaliczył Łukasz Chróścielewski, Marcel Maderski, ale również i Lila Szewczyk oraz jej brat Leon i czwórka ta zajęła miejsca VII – do tego grona dołączyła Lena Jatkiewicz, której, niestety, żadnego pojedynku nie wygrała. Dodać należy, że dziewczyny rywalizowały na równi z chłopakami.