Stelo coraz wyżej!

2022-06-16 17:07:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa inwestycja mieszkaniowa - Stelo - która powstaje w naszej dzielnicy przy ulicy Galaktycznej, rośnie w doskonałym tempie. Zgodnie z deklaracją inwestora, firmy Pomorskie Domy, prace idą zgodnie z terminarzem i obecnie trwa przygotowanie stanu surowego, a dokładnie - wykonanie stropu nad I piętrem. Jak wyjaśnia Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży, na przygotowaną z płyt filigranowych podstawę, wylany został beton, który utworzy finalnie strop tego piętra. A już w najbliższych dniach, gdy tylko materiał dobrze zwiąże, rozpocznie się murowanie ścian nośnych kolejnej kondygnacji.

 

- To nie wszystko, bo od najbliższego poniedziałku rozpoczynamy murowanie ścianek działowych w mieszkaniach parterowych. A gdy wszystkie zostaną przygotowane, podobną pracę wykonamy w mieszkaniach wyższych kondygnacji. Warto dodać, że Stelo ma już gotowe przyłącze gazu oraz kanalizację deszczową. Przygotowana została już także izolacja przeciwwodna i termiczna fundamentów. W kolejnych tygodniach rozpoczynamy wykonanie instalacji elektrycznych w budynku - dodaje Dariusz Malottke.

 

Na stronie internetowej dewelopera (www.pomorskiedomy.pl) dostępne są najnowsze zdjęcia dokumentujące prace budowlane w budynku przy ulicy Galaktycznej. Przypominamy jednocześnie, że w ofercie Stelo dostępne są nowe, ustawne, 2- i 3-pokojowe mieszkania z ogrodami i balkonami. Każdy, kto jest zainteresowany zakupem mieszkania w naszej dzielnicy, powinien odwiedzić biuro sprzedaży dewelopera - tam znajdzie komplet informacji na temat tego nieszablonowego projektu.
 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Pomorskie Domy

ul. Kielnieńska 57

80-299 Gdańsk

tel. 607 607 216, 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas