Unihokeistki promują Miasto Gdańsk

2022-08-05 08:25:34

Klub Sportowy OLIMPIA Osowa w tym roku obchodzi 70-lecie. Olimpia Osowa jest wspaniałą wizytówką miasta Gdańska oraz dzielnicy Osowa.

Kolejny raz ogromny wysiłek kadry trenerskiej oraz zawodniczek i zawodników sekcji unihokeja został doceniany przez Miasto Gdańsk. Z dniem 1 sierpnia 2022 roku wiceprezes Piotr Ludwichowski podpisał umowę na promocję Miasta Gdańska podczas rozgrywek Ekstraligi Unihokeja Kobiet.

Miniony sezon był bardzo owocny dla naszego klubu. Olimpia Osowa Gdańsk zdobyła aż 5 medali!W kategorii kobiet po pasjonujących meczach finałowych zajęliśmy 2 miejsce. Jeszcze lepiej poszło młodszym drużynom.

Juniorki starsze, juniorki młodsze i młodziczki zdobyły złote medale mistrzostw Polski!Historyczny sukces odniosły młodziczki, które wygrały największy turniej unihokeja na świecie Prague Games!