Sukces juniorek młodszych

2013-11-18 09:16:07

W dniu 16 listopada 2013 roku w Mrzeżynie (województwo zachodniopomorskie) rozegrany został pierwszy turniej eliminacyjny mistrzostw Polski.

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zawodniczki, którym przyszło spotkać się z bardzo utytułowanymi  drużynami. Gospodynie to aktualny mistrz Polski w tej kategorii wiekowej, a WSU Wierzchowo wicemistrzynie Polski.

Przed nami był jasny cel - zaprezentować się jak najlepiej i sprawić niespodziankę.
Po bardzo emocjonującym meczu pokonaliśmy Trzebiatów 2:1, a następnie wygraliśmy z Wierzchowem 8:1.

Cieszą wyniki oraz duże fragmenty dobrej gry. Przed nami jeszcze wiele treningów, ale wierzę, że przy odpowiedniej pracy w tym sezonie uda nam się zdobyć upragniony medal mistrzostw  Polski.

Skład: Dominika Marzec, Aleksandra Dąbek, Oliwia Ryszewska, Kaja Bobrowska, Karina Chmielecka, Natalia Rutecka, Sara Trznadel, Ewelina Nowaczyk, Weronika Leśnik, Agata Linda, Paulina Lewandowska, Weronika Grądzka, Kasia  Pawłowska.

Trenerzy: Paweł Ludwichowski i Piotr Ludwichowski.