Oferta

unas93  DLA WSZYSTKICH ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE

 

 

 

Dwutygodnik "U NAS" już od 1993 roku dociera do kilkunastu tysięcy mieszkańców Osowej. Nasi czytelnicy to w dużej mierze ludzie dynamiczni i majętni, ludzie budujący i prowadzący prace wykończeniowe własnych domów. Wśród nich jest wielu szefów trójmiejskich firm i to zarówno tych dynamicznie rozwijających się, jak i tych o ustabilizowanej sytuacji rynkowej.

Dostępność terenów pod budownictwo mieszkaniowe powoduje systematyczny wzrost liczby mieszkańców. Osowa to duże skupisko potencjalnych klientów, również Państwa firmy.

Dzięki nam mieszkańcy mogą uzyskać informacje o tym, co dzieje się w najbliższej okolicy, zapoznać się z ofertą firm działających na terenie Trójmiasta i okolic.

Co dwa tygodnie bezpłatnie docieramy do wszystkich mieszkańców Osowej. Większość nakładu trafia bezpośrednio do skrzynek pocztowych naszych czytelników. Część kolportowana jest poprzez sieć sklepów (dotyczy to Dolnej Osowej oraz Chwaszczyna).

Niskie ceny ogłoszeń sprawiają, że jest to najmniej kosztowny sposób kontaktu z ogółem mieszkańców naszej dzielnicy. Nakład 5300 egzemplarzy gwarantuje,że każde gospodarstwo domowe regularnie otrzymuje nasze pismo.

Aby skontaktować się z nami wystarczy: napisać na adres e-mailowy bądź pocztowy (kontakt) lub zadzwonić lub przesłać fax pod numer

58 522-94-30

Przedstawiciel naszego pisma z przyjemnością odwiedzi Państwa firmę, odpowie na wszystkie pytania i określi szczegóły współpracy. Mile widziany będzie również każdy, kto bezpośrednio przybędzie do biura wydawcy.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas