OSOWIANKI_NIE 2023 korzenie i skrzydła

2023-08-30 12:01:47

Stowarzyszenie INNE jest piękne rozpoczyna realizację swojego projektu „OSOWIANKI_NIE 2023 korzenie i skrzydła”, który został dofinansowany ze środków Miasta Gdańska w ramach Programu "Edukacja do Kultury". Zadanie polega na realizacji projektu rozwijającego umiejętności odbioru i tworzenia dzieł o charakterze artystycznym i kulturalnym.

 

Projekt składa się z trzech elementów:

  • warsztaty fotograficzne dla młodzieży "Osowa oczami młodych";
  • Wystawa Plenerowa "Osowa oczami młodych";
  • spotkania z lokalnymi twórczyniami i twórcami kultury.

Stowarzyszenie ogłosiło nabór chętnych osób do udziału w warsztatach fotograficznych oraz nabór zdjęć na wystawę. Oto szczegóły.

 

Warsztaty fotograficzne "Osowa oczami młodych" skierowane są do młodzieży 12+, do osób, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności, a może po prostu pragną rozpocząć przygodę z fotografowaniem.

Spotkania będą miały charakter edukacyjny z przewagą zajęć praktycznych, także w plenerze. Ich tematyka będzie dotyczyła aspektów technicznych i artystycznych wykonywania fotografii, poznania własnych sprzętów fotograficznych, umiejętności wykorzystania możliwości, jakie daje aparat fotograficzny, doboru kadrów, umiejętnego wykorzystania naturalnych warunków.

Zajęcia zaplanowane są na październik. Będą się odbywać w Klubie Sąsiedzkim GARAŻ (ul. Kielnieńska 128) oraz w plenerze. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak wymaga zgłoszenia na adres mailowy: klubsasiedzkigaraz@gmail.com

Zapraszamy!

 

Jednocześnie Stowarzyszenie INNE jest piękne ogłasza nabór zdjęć na Wystawę Plenerową "Osowa oczami młodych", zwracając się właśnie do młodzieży z prośbą o nadsyłanie swoich prac. Na pewno ciekawym doświadczeniem będzie możliwość zaprezentowania swojego spojrzenia - za pośrednictwem obiektywu - na dzielnicę.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Naboru Zdjęć na Wystawę: https://tiny.pl/c9zsl

Termin nadsyłania zdjęć upływa 30.10.2023 r.

Zgłoszenia, informacje: klubsasiedzkigaraz@gmail.com 

 

O terminach i agendzie spotkań z twórczyniami i twórcami kultury będziemy informować.

 

Żródło: Stowarzyszenie Inne jest Piękne

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas