Stowarzyszenie "Inne jest piękne" zaprasza na X Osowską Choinkę

2022-11-21 15:45:17

Witajcie, Kolędniczki i Kolędnicy!

 

Już czas zaczynać przygotowania do tegorocznego osowskiego kolędowania! Zbliża się X Osowska Choinka! A obecna sytuacja wskazuje, że najprawdopodobniej będziemy mogli się spotkać naprawdę.

 

OSOWSKA CHOINKA jest wydarzeniem integracyjnym, pozwalającym na pokazanie umiejętności i talentów szerszej publiczności, wspólne celebrowanie świąt i spotkanie z Mikołajem.

 

W tym roku nasze wydarzenie odbędzie się w trzech odsłonach:

* I ODSŁONA - Warsztaty świąteczne dla rodzin; 10.12.22 r., godz. 11:00; Klub Sąsiedzki GARAŻ

* II ODSŁONA - Kolędowanie; 17.12.2022 r., godz. 13:00; Szkoła Podstawowa nr 81

 

Spotykamy się w przedświąteczną sobotę, 17.12.2022 r., w Szkole Podstawowej nr 81, aby zaprezentować wraz ze swoimi wychowankami kolędę, pastorałkę, piosenkę świąteczną, zimową.

Istotą spotkania jest zatrzymanie się w codziennym pędzie i dzielenie radością z innymi. Takie założenia wymagają odpowiedniej organizacji i oprawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom (jeszcze z czasów przedpandemicznych) oraz chcąc zapewnić poczucie zadowolenia i satysfakcji zarówno uczestniczkom i uczestnikom, jak i słuchaczkom i słuchaczom, prosimy o przybycie punktualnie i pozostanie na całości występów grup w określonym przedziale czasowym. Wykluczone jest opuszczanie koncertu przed jego zakończeniem.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie mailowe na adres: klubsasiedzkigaraz@gmail.com do 10.12.2022 r.

 

Do Państwa dyspozycji będzie fortepian. Podkład muzyczny będzie możliwy do odtworzenia z nośnika. Podczas wydarzenia dzieci będą miały możliwość przekazania listów do św. Mikołaja, zrobienia pamiątkowych zdjęć. Przewidujemy także mały poczęstunek.

Przewidujemy następujący harmonogram:
13.00 – 14.00 grupy przedszkolne;
14.15 – 15.15 grupy szkolne, zespoły wokalne, indywidualni wykonawcy.

 

 

Źródło: Stowarzyszenie Inne Jest Piękne, zdjęcie: osowa.com

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas