Interwencja Małgorzaty Chmiel ws. złego stanu urządzeń siłowni w Parku Chirona

2022-03-22 11:13:49

 

 

Szanowni Państwo,

W związku z interwencją do mojego biura poselskiego mieszkańców Osowy ws. złego stanu urządzeń siłowni w Parku Chirona interweniowałam.

Otrzymałam zapewnienie remontu tych urządzeń, ale w porozumieniu z zarządcą części z nich.  Dzisiaj otrzymałam taką pisemną odpowiedź:

 

Na terenie placu zabaw i siłowni zewnętrznej w Parku Chirona znajdują się urządzenia zamontowane w roku 2010, ich stan techniczny jest na bieżąco monitorowany oraz prowadzony jest serwis przez firmę zewnętrzną w ramach umowy utrzymaniowej. Na terenie Parku Chirona znajdują się również urządzenia rekreacyjne nie będące w utrzymaniu GZDIZ, są pod nadzorem podmiotu zewnętrznego (stowarzyszenia). W okresie zimowym większość prac było wykonywanych w ograniczonym zakresie, ze względu na warunki atmosferyczne. Gdy będą odpowiadanie warunki - temperatura w nocy powyżej +8 C będziemy mogli zlecić malowanie urządzeń siłowni oraz innych elementów placu zabaw (zalecenia producentów farb). Obecnie w urządzeniach siłowni brakuje 2 elementów. Nasz wykonawca jest na etapie zamawiania części zamiennych. Podjęliśmy próbę zastosowania innych elementów znajdujących się w magazynie, jednakże bezskutecznie. Jak tylko wykonawca otrzyma brakujące części, zostaną one niezwłocznie zamontowane. Orientacyjny czas otrzymania części zamiennych i montażu to 30 dni.

 

z poważaniem,

Małgorzata Chmiel, poseł

 

 

(informacja do mieszkanców z 18.03.2022)

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas