Świetna runda jesienna drużyny AP Grembocki!

2022-11-21 14:03:14

W wyśmienitych nastrojach jesienną rundę rozgrywek PZPN zakończyła drużyna AP Grembocki 2012. Młodzi piłkarze pod wodzą trenera Jacka Grembockiego, w rywalizacji z drużynami AP KP Gdynia, Bałtyk Gdynia, Conrad Gdańsk, UKS AP Marko-Gol oraz Victoria Gdańsk, odnieśli komplet 15 zwycięstw, strzelając mnóstwo pięknych goli. Najbardziej cieszy to, że zawodnicy robią stały postęp i rozwijają swoje umiejętności piłkarskie, co jest dużą zasługą doświadczonej kadry trenerskiej. Systematyczne treningi przynoszą efekty, a młodzi zawodnicy z radością przystępują do kolejnych rozgrywek. W oczekiwaniu na wiosenną rywalizację w ramach rozgrywek PZPN drużyna kolejny rok z rzędu przystępuje do ligi halowej GLH.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na treningi piłki nożnej.

AP Grembocki to klub piłkarski najliczniej i z największymi sukcesami reprezentujący naszą dzielnicę w rozgrywkach i turniejach piłkarskich.

Na czele doświadczonej kadry trenerskiej stoi Jacek Grembocki – były reprezentant Polski oraz jeden z trenerów Roberta Lewandowskiego, od 20 lat szkolący piłkarsko dzieci i młodzież z dzielnicy Osowa.

Kontakt: 506 671 259

 

 

Źródło: AP Grembocki Tomasz Rzucidło

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas