Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Jesienny Kiermasz” był pierwszą z trzech imprez

2014-10-29 22:15:25

W dniu18.10.2014r odbył się w Osowej, w Pubie „Best” przy ul. Wodnika 1 „Jesienny Kiermasz” zorganizowany dla mieszkańców naszej dzielnicy przez Stowarzyszenie Terapeutów i Edukatorów „Zaczarowani”. Na kiermaszu można było kupić piękne, własnoręcznie wykonane przez wystawiających rzeczy: obrazy, witraże, biżuterię, lampiony, zabawki i ubranka dla dzieci oraz inne cacka i ozdoby. Jednocześnie na antresoli klimatycznego lokalu odbywała się akcja wymiany ubrań „Szafa”.

 

Nasza pierwsza impreza podobała się odwiedzającym, kupującym i wystawiającym. Świadczą o tym wypowiedzi przybyłych Osowian oraz zadowoleni wystawcy, którzy dopytywali się o możliwość zorganizowania jeszcze jednego kiermaszu w okresie przedświątecznym. Termin zostanie podany na osiedlowych portalach internetowych.

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

 

„Jesienny Kiermasz” był pierwszą z trzech imprez, które zostaną zorganizowane przez Stowarzyszenie w ramach projektu „Poznajmy się” finansowanego przez Gminę Miasta Gdańska.

Już dziś chcielibyśmy serdecznie zaprosić na pozostałe, organizowane przez Stowarzyszenie TiE „Zaczarowani” imprezy, które również odbędą się w Pubie „Best” przy ul. Wodnika 1:

 

- 22.11.14  w godz: 15 – 17 odbędą się warsztaty dla osób 50+ zatytułowane „Fitness mózgu”. Będzie to trening aktywności umysłowej przeciwdziałającej starzeniu się. Warsztaty zostały zorganizowane z myślą o osobach, które są zagrożone demencją, cierpią z powodu deficytów poznawczych, a także ich opiekunów, którzy podczas zajęć mogą zapoznać się z technikami psychostymulacji. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona ( 15 osób), dlatego zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz adres: zaczarowani.osowa@gmail.com

do dnia 20 listopada.

 

- 06.12.14 w godz:  15-17 organizujemy koncert kolęd w wykonaniu naszego Osowskiego, kameralnego chóru „Cantica”, prowadzonego przez p. dyrygent Angelikę Zieleniecka, połączony ze wspólnym kolędowaniem. Przewidujemy konkursy i poczęstunek.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Osowej.

 

 

Stowarzyszenie Terapeutów i Edukatorów Zaczarowani

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas