WYGRANA ORLIKÓW Z SKS OLIMPIA OSOWA

2015-04-13 08:55:52

W niedzielę 12 kwietnia został zorganizowany pierwszy z turniejów wiosennej rundy z ramienia PZPN grupy E2 grupa XII (rocznik 2005). Odbył się on na boiskach GSS Potok Pszczółki.

Po raz pierwszy rozgrywaliśmy mecze z drużynami z Pszczółek, Ełganowa i Długiego Pola. Nie wiedzieliśmy, czego możemy spodziewać się po przeciwnikach. Rozgrywki zaczęliśmy od zwycięstwa nad zespołem z Ełganowa 1:0.

Najbardziej emocjonujący był ostatni mecz pomiędzy Olimpią Osowa a Sopockim Potokiem Kamionka. Był to mecz o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Praktycznie do ostatnich sekund toczyły się losy spotkania. Jeszcze na 2 minuty przed końcem był bezbramkowy remis. W ostatniej minucie meczu nasz zawodnik imponującym strzałem dał nam prowadzenie. Jednak w doliczonym czasie Sopocki Potok Kamionka doprowadził do wyrównania i z wynikiem 1:1 sędzia zakończył spotkanie.

5. Wisła Długie Pole 0 (0:24)

Skład drużyny SKS Olimpia Osowa: Chojnacki Tomasz, Cichy Tomasz, Gesek Michał, Koseda Piotr, Omieczyński Tymoteusz, Radoń Mateusz, Smal Marcel, Śmigielski Karol, Werner Tymoteusz, Wojciechowski Bartosz, Żabiński Jakub.

Następne zmagania drużyn odbędą się za dwa tygodnie, a gospodarzem będzie drużyna SKS Olimpia Osowa. Czy nasza drużyna Olimpia Osowa wzorem poprzednich sezonów będzie znowu prowadzić w grupie XII? Nie wiem, ale trzymam mocno kciuki aby tak się stało i życzę powodzenia.