Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs „Dzielnica - Stolica” – pokaż nam swoje miejsce w Gdańsku!

2015-08-11 11:36:38

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, zakątki, które szczególnie lubimy, gdzie chętnie wracamy. Instytut Kultury Miejskiej zaprasza do podzielenia się nimi na Instagramie w konkursie „Dzielnica - Stolica”. Dla najlepszych zdjęć oznaczonych hashtagiem #dzielnicastolica przygotowaliśmy nagrody. Konkurs trwa od 10 do 16 sierpnia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy umieścić zdjęcie ze swoim ulubionym miejscem lub dzielnicą w Gdańsku na portalu Instagram i oznaczyć je hashtagiem #dzielnicastolica. Konkurs „Dzielnica Stolica” potrwa cały tydzień od 10 do 16 sierpnia 2015 roku.

W konkursie do wygrania mamy 15 płóciennych toreb dla najlepszych i najciekawszych zdjęć, które wybierzemy 17 sierpnia.

- Nagrody są wyjątkowe. Na każdej torbie znajdziemy grafikę przedstawiającą Nowy Port. W ten sposób promujemy najnowszą trasę Lokalnych Przewodniczek i Przewodników po tej dzielnicy. Na spacery z mieszkańcami Nowego Portu możemy wybrać się jeszcze do połowy września.  – mówi Monika Serafin z Instytutu Kultury Miejskiej."

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.ikm.gda.pl.

Instytut Kultury Miejskiej w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/IKMgdansk

https://instagram.com/ikm_gdansk/

https://twitter.com/IKM_Gdansk

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas