Hattrick Podkańskiego

2015-09-13 21:54:07

Olimpia pokonała kolejnego rywala w walce o mistrzostwo piątej ligi. Tym razem wygraliśmy z Sierakowicami aż 4-0. W pierwszej połowie graliśmy spokojny futbol kontrolując przebieg gry na boisku, czekając na zdobycie gola, nie było to łatwe zadanie ponieważ drużyna gości była dobrze poukładana i bardzo dobrze grała w obronie. W 36 minucie sposób na pokonanie bramkarza z Sierakowic znalazł Podkański i do szatni schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie goście ruszyli do ataku chcąc zaskoczyć Olimpię i szybko wyrównać jednak to zawodnicy z Osowy strzelili gola a konkretnie ponownie Damian Podkański. Po stracie drugiej bramki GKS się cofnął do obrony a Olimpia z animuszem atakowała w 58 minucie gola zdobył Mariusz Radoń a w 66 minucie swojego hattricka Damian Podkański. W ostatnim kwadransie gry Olimpia trochę odpuściła a do głosu doszli goście, spychając nasz zespół do obrony. Nie udało im się jednak zdobyć gola i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Olimpii.

Olimpia Osowa – GKS Sierakowice 4-0

Gole -

36 minuta - Olimpia Osowa - Podkański Damian - asysta Kowalczyk K.

50 minuta - Olimpia Osowa - Podkański Damian - asysta Błaszczykowski

58 minuta - Olimpia Osowa - Radoń Mariusz - asysta Kowalczyk K.

66 minuta - Olimpia Osowa - Podkański Damian - asysta Rytlewski

Skład Olimpii

Bramkarz - Prusinowski Jacek

Obrona - Ambrosiewicz Jakub, Ptaszyński Mateusz , Tarverdyan Ashot, Stefanik Marcin

Pomoc - Radoń Mariusz, Kukowski Jakub, Błaszczykowski Tomasz,  Kowalczyk Michał

Atak - Podkański Damian, Kowalczyk Karol

Rezerwa - Maliszewski Maciej, Zając Maciej, Prusiński Maciej, Rytlewski Tomasz, Łangowski Krzysztof, Tomaszewski Tomasz, Przybylski Patryk

Zmiany

58 minuta – Błaszczykowski – Maliszewski

62 minuta - Tarverdyan - Rytlewski

67 minuta – Podkański - Zając

70 minuta - Kowalczyk K. - Tomaszewski

Żółte kartki

18 minuta - Tarverdyan Ashot

42 minuta - Ptaszyński Mateusz