Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie obozu sportowego w Człuchowie

2016-08-21 21:39:51

Zakończył się obóz sportowy w Człuchowie. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i dobrze przygotowani do następnego sezonu a co najważniejsze zdrowi.

Najmłodszymi uczestnikami obozu byli Ula Pniewska i Jakub Bieniasz. Najstarszą Karina Chmielecka. W kategorii największego pechowca wygrała Weronika Kozłowska.

Jak na każdym wyjeździe sprawdzana była czystość w pokojach. W trakcie obozu przeprowadziliśmy grę Chaos oraz Chrzest Obozowy.

Dodatkową atrakcją było wyjście do Parku Linowego. Pomimo pochmurnej pogody nie narzekaliśmy ponieważ mogliśmy korzystać z basenu.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę.

Dziękujemy trenerom: Pawłowi Ludwichowskiemu, Piotrowi Ludwichowskiemu, Jagodzie Wieczorek, Soni Gorzkowskiej i Kindze Bugajskiej.

P.Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas