Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi judocy na Arrachion Judo Cup II Biskupiec

2016-10-17 00:33:17

Tym razem II Arrachion Judo Cup odbył się w Biskupcu koło Olsztyna. Zawitaliśmy tam 10 osobową drużyną, której skuteczność medalową można oszacować na 100%, czyli 10 osób przywiozło do domu 10 medali. Turniej dobrze zorganizowany z ciekawymi nagrodami, sędziowania na całkiem niezłym poziomie, miła atmosfera, wiele klubów z całej Polski - na pewno zawitamy tam ponownie.

Nasi zawodnicy sprawili się naprawdę nieźle. Najlepiej wypadła Maria Stola, która wygrała wszystkie swoje cztery walki przez ippon w łącznym czasie nie przekraczającym 30 sekund i zajęła miejsce pierwsze w wadze do 45 kg. Podobnie zresztą jak Piotr Rychter [-37kg], który stoczył trzy walki i również wszystkie przed czasem na "dychę". Niedaleko za nimi uplasowali się z trzema wygranymi walkami i jedną porażką Bartek Juszczkiewicz [-28kg] oraz Maja Grochowiecka [-33kg] z identyczną statystyką. Tomek Rychter [-27kg] oraz Bartek Brzozowski [-47kg] przegrywają po jednym swoim pojedynku a wygrywają po kolejnym i w ten sposób plasują się w swoich wagach również na drugim miejscu podium. Tuż za nimi na miejscu trzecim ląduje Patrycja Płachecka [-45kg], która wygrywa swój ostatni pojedynek i w ten sposób sięga właśnie po brąz. Nie był to najlepszy dzień dla Alicji Płachty [-50kg], Kacpra Płacheckiego [-33kg] ani Adriana Sałaty [-42kg], którzy mimo to i tak sięgają po medale - odpowiednio dwa brązowe i srebrny.

Za chwilę kolejne boje w Grudziądzu oraz na Baltic Cup w Gdyni, także szykujemy nadal formę ;).

---
Pozdrawiamy,
Trenerzy UKS GRIZZLY GDAŃSK

Monika Chróścielewska
Tomasz Chróścielewski
Filip Pawlikowski

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas