Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świetna postawa unihokeistek na Nolet Cup 2017 w Morągu!

2017-03-29 21:47:03

W świetnych humorach wracały nasze drużyny z turnieju Nolet Cup 2017.
Do Morąga, gdzie rozgrywane były zawody wybrały się 3 zespoły. W starszej kategorii wystąpiła Olimpia Osowa 2 czyli drużyna młodsza od przeciwniczek. Ich zadaniem jest ogrywanie się i jak najlepsze przygotowanie do finałów mistrzostw Polski. W pierwszym swoim meczu dziewczęta zagrały przeciwko ULKS Józefina. Pomimo walki i ambitnej gry przegraliśmy 5:2. W drugim grupowym spotkaniu Olimpia wygrała z Jedynką Orzysz 4:3. Tym samym zajęliśmy 2 miejsce w grupie i w półfinale spotkaliśmy się z UKS 
Gródek. Warunki fizyczne były zdecydowanie po stronie przeciwniczek i ulegliśmy 4:1. Pozostała nam walka o 3 miejsce w turnieju. Pomimo świetnej gry ulegliśmy po rzutach karnych z Nowym Dworem Kwidzyńskim. W regulaminowym czasie było 1:1 i. Pozostaje duży niedosyt ponieważ nie zaliczono nam dwóch bramek!
W kategorii młodziczek wystawiliśmy dwie drużyny. 
Jako pierwsze na boisko wybiegły dziewczęta pod nazwą Olimpia Osowa. Pomimo wielu sytuacji strzeleckich zremisowaliśmy z SP Godkowo 4:4. W drugim meczu nasze młodziczki przez większość meczu musiały sobie radzić bez 3 podstawowych zawodniczek. Po ciężkim boju ulegliśmy 3:1 Jedynce Orzysz. Półfinał to wewnętrzny pojedynek Osowy. Górą była drużyna SP 81 Gdańsk. W meczu o brązowe medale zrewanżowaliśmy się Orzyszowi wygrywając 2:1.
Na koniec podsumowania turnieju o najlepszej drużynie.
Zespół złożony z uczennic Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku zdominował Nolet Cup 2017. W czterech meczach strzeliliśmy 26 bramek tracąc tylko 2!Na początek pokonaliśmy gospodynie Nolet Żabi Róg 4:1. Drugi mecz to zdecydowane zwycięstwo 8:0 z Gródkiem. Półfinał z Olimpią Osowa 8:0. W meczu o pierwsze miejsce kolejny raz spotkaliśmy się z Żabim Rogiem. Tym razem zdecydowane zwycięstwo 7:1 i złote medale oraz piękny puchar dostają się w ręce Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku Osowie.
Najlepszą zawodniczką turnieju uznano Karolinę Madejską, która pomimo, że grała na obronie strzeliła aż 5 bramek!
 
Kolejność:
Młodziczki
1. SP 81 Gdańsk Osowa
2. Nolet Żabi Róg
3. Olimpia Osowa Gdańsk
4. Jedynka Orzysz
5. SP Godkowo
6. UKS Gródek
 
Juniorki młodsze
1. UKS Gródek
2. ULKS Józefina
3. Nowy Dwór Kwidzyński
4. Olimpia Osowa
5. Nolet Żabi Róg
6. Jedynka Orzysz
 
Skład zwycięskiej drużyny: Ania Zelewska, Karolina Madejska, Gosia Nowicka, Luiza Sumisławska, Jagoda Maderska, Marta Bieniasz-Krzywiec, Ania Kopaczewska, Ola Hinz, Julia Koza, Matylda Bieschke, Malwina Stefańska, Natalia Banaszak.
trener: Piotr Ludwichowski
 

P.Ludwichowski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas