Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukcesy naszych młodych judoków w Koszalinie

2017-09-13 08:45:10

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Koszalinie zakończyły się dla nas 90% skutecznością: troje startujących i trzy brązowe medale. Z takiego wyniku możemy być naprawdę dumni.

W kat. wag. do 48 kg reprezentowała UKS Grizzly Gdańsk Marysia Stola, która jeszcze przed wakacjami zmagała się z kontuzją kolana a rehibilitację zakończyła dopiero przed paroma dniami. Tym bardziej cieszy trzecie miejsce w tak znaczącym turnieju. Marysia stoczyła łącznie cztery walki, spośród których przegrała dwie i wygrała kolejne dwie. Postawa naszej zawodniczki może naprawdę cieszyć tym bardziej, że nie zrażała się błędami sędziowskimi i dała z siebie wszystko by stanać na podium.

Alicja Płachta wystartowała w bardzo mocnej wadze do 63 kg, gdzie stoczyła, podobnie jak jej koleżanka klubowa, cztery walki – przegrała trzy i wygrała jedną, które to zwycięstwo zagwarantowało jej brązowy medal. Ala walczyła bardzo rozsądnie próbując wielokrotnie wykonać różne techniki, a w walce o brąz oddała wiele sił i mocy.

W kat. wag. do 42 kg, która była jedną z najmocniej obsadzonych w całym turnieju, wystartował Adrian Sałata. Już pierwsza walka dała mu ostro w kość, bo trwała prawie dwukrotnie dłużej niż podstawowy czas walki, ale nasz „Sałat” szybko się pozbierał i przystąpił do kolejnej. Początkowo ją prowadził na waza-ari, jednak tym razem rywal był mocniejszy i nasz Grizzly musiał uznać jego wyższość. Trzecia walka, to ewidetna dominacja Adriana, który zakończył ją w 37 sekund i dzięki temu stanął na najniższym stopniu podium przywożąc do domu medal brązowy.

Oby tak dalej!

Pozdrawiamy,
Trenerzy UKS GRIZZLY GDAŃSK

Monika Chróścielewska
Tomasz Chróścielewski
Filip Pawlikowski

 

Tomasz Chróścielewski

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas