Karta Turysty 2018 – więcej, lepiej, ciekawiej!

2018-05-06 22:18:38

To już niemal tradycja. Z pierwszym dniem maja, w ofercie Gdańskiej Organizacji Turystycznej, znajdzie się nowa edycja Karty Turysty. Z punktu widzenia turysty jeszcze bardziej atrakcyjna, bo wzbogacona o nowe atrakcje turystyczne i usługi!

 

Karta w kilku wariantach

W ramach tegorocznej edycji Karty Turysty, turyści mają do wyboru trzy pakiety: Pakiet Zwiedzanie, Pakiet Rodzina & Zabawa, Pakiet Komunikacja. Ten pierwszy, umożliwiający bezpłatne wejścia do niemal 20 atrakcji turystycznych, od kilku lat cieszy się największą popularnością wśród kupujących. Pakiet Rodzina & Zabawa to propozycja dla rodzin, którym oferowane są obiekty i usługi dedykowane najmłodszym turystom i ich opiekunom. Oba warianty dostępne są w trzech przedziałach czasowych, tj. 24h, 48h i 72h. Ostatni z wymienionych pakietów, Pakiet Komunikacja z Biletem Metropolitalnym, to z kolei opcja dla osób planujących regularne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej w Trójmieście. Warto dodać, że użytkownicy Pakietu Zwiedzanie i Pakietu Rodzina & Zabawa także mogą skorzystać z Biletu Metropolitalnego, doładowując go do swoich kart.

 

Co nowego? 

Po raz pierwszy w ofercie Karty Turysty znajdzie się Bazylika Mariacka.
Bardzo cieszy nas fakt, iż do grona partnerów naszego projektu dołączyła Bazylika Mariacka. Ten wyjątkowy na mapie Gdańska obiekt, wraz z punktem widokowym, będzie dostępny bezpłatnie dla użytkowników Karty Turysty od początku czerwca. – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej.
Kolejną nowością, z której będzie można korzystać od początku czerwca, będzie rabat na zakup usługi Fast Track oraz Executive Lounge w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku:
- To pierwsza tego typu oferta w ramach Karty Turysty w skali naszego kraju, a być może nawet jedna z pierwszych w Europie – dodaje Prezes Łukasz Wysocki.
Z innych nowości, dostępnych już od początku maja, warto wymienić wypożyczalnię rowerów House of Bikes, tor gokartowy KartCenter Gdańsk oraz lody koreańskie serwowane w Bingsu Cafe!
Wszystkie te elementy składają się na oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancję udanego spędzenia czasu w Gdańsku!

Szczegółowy cennik oraz wszystkie informacje o Karcie Turysty znajdują się na http://kartaturysty.visitgdansk.com/

źródło: UMG

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas