JAK MIESZKAĆ, TO TYLKO W OSOWEJ!

2018-06-20 13:50:23

Kto szuka nowego mieszkania w Osowej, ma dziś naprawdę duży wybór - na liście inwestycji mieszkaniowych realizowanych obecnie w naszej dzielnicy są m. in. budynki Admiral, Meritum czy Premio. A teraz dołączył do nich kolejny - projekt Centaura II etap.

 

- Staramy się równomiernie rozwijać lokalny rynek mieszkaniowy, dlatego od samego początku realizujemy wyłącznie niewielkie projekty mieszkaniowe o kameralnym charakterze, bardzo rodzinne - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy. To właśnie ta firma odpowiada za przygotowanie wszystkich wyżej wymienionych projektów, a także za wybudowane już budynki Botanika (dwa etapy) i Mały Port.

 

W ostatnich tygodniach właściciele firmy podjęli decyzję o rozpoczęciu kolejnej budowy w Gdańsku Osowej - mowa o projekcie Centaura II etap, który powstanie przy ulicy Centaura. Zgodnie z projektem, na 4 kondygnacjach powstanie 21 nowych mieszkań o powierzchniach między 35 m2 a 54 m2. Bryła budynku będzie bardzo podobna do pierwowzoru, czyli budynku Centaura I. Jak wyjaśnia przedstawiciel dewelopera, Centaura II etap będzie ściśle współgrał z istniejącą w tej części Osowej zabudową. - Centaura II etap to niewielki budynek, który wkomponujemy w istniejącą zieleń. Chcę też podkreślić znaczenie ładnych, zielonych ogrodów, które przynależeć będą do mieszkań parterowych oraz całego otoczenia inwestycji, o które odpowiednio zadbamy - podkreśla Dariusz Malottke.

 

Budowa Centaura II etap już ruszyła, podobnie jak sprzedaż mieszkań w tym budynku. - Blisko połowa mieszkań w tym budynku została już zarezerwowana, co oznacza, że naszym klientom podoba się miejsce, w którym chcemy przygotować ten projekt oraz jego charakter, klimat. Oczywiście, oferta na pozostałe lokale także jest bardzo atrakcyjna, dlatego zachęcam do wizyty w naszym biurze tych wszystkich, którzy szukają w Osowej swojego nowego miejsca - mówi Malottke. I dodaje, że mieszkania w tym budynku będą gotowe do odbioru w II kwartale 2019 roku.

 

Warto dodać, że firma ma w ofercie jeszcze kilka lokali w inwestycjach Premio i Admiral. W przypadku tego pierwszego roboty budowlane są już bardzo zaawansowane i zgodnie z planem dewelopera, budynek zostanie przekazany do użytku w III kwartale tego roku. - Premio ma już gotową elewację, którą ozdobiliśmy panelami elewacyjnymi marki Rockwool w kolorze grafitowym. Trwają już także roboty związane z zagospodarowaniem terenu, wytyczone są między innymi miejsca parkingowe oraz drogi wewnętrzne. Sprawnie prowadzimy także prace wewnątrz budynku. W każdym mieszkaniu gotowe są już tynki, a w części mieszkań także posadzki - wylicza kierownik sprzedaży Pomorskie Domy.

Wyjątkowo sprawnie postępują też prace przy budowie Admiral - gotowe są już ściany nośne dwóch pierwszych kondygnacji, wymurowano tu już także wszystkie ściany działowe w hali garażowej. - Każdy, kto chciałby zamieszkać przy ulicy Antygony, ma jeszcze szansę, bo w ofercie pozostały jeszcze cztery mieszkania, w tym bardzo ładne mieszkanie parterowe z 80-metrowym ogrodem - dodaje Malottke.

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas