CO SŁYCHAĆ W POMORSKICH DOMACH?

2018-09-12 08:42:11

Admiral ma już gotowy dach, budynek przy Centaura – częściowo skończoną elewację, a mieszkania w Premio przy Kielnieńskiej są już praktycznie gotowe do zamieszkania. Właśnie tak, sprawnie i szybko, toczą się roboty budowlane u naszego lokalnego dewelopera. Poznajmy szczegóły...

 

Firma Pomorskie Domy jest już dobrze znana na osowskim rynku mieszkaniowym – to za jej sprawą kilkaset rodzin ma dziś swoje nowe „M”. Wystarczy wyliczyć przygotowane przez „Pomorskie” inwestycje: Mały Port, Centaura, Meritum czy dwuetapowy projekt Botanika. A to przecież nie wszystko, bo deweloper przygotowuje na naszym terenie kolejne budynki. Jeden z nich jest już praktycznie gotowy – mowa o inwestycji Premio, która powstaje w starej części ulicy Kielnieńskiej, pod numerem 45.

– Trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem Premio do użytkowania. Wszystkie ściany na klatkach schodowych są już wymalowane, obecnie montujemy wielkogabarytowe kafle ozdobne 3D. Gotowe jest także ogrodzenie okalające cały teren, łącznie z bramą wjazdową, a na jednym z przęseł zawisła pamiątkowa tablica z nazwą inwestycji. Na koniec czeka nas już tylko gruntowne sprzątanie i będziemy mogli zapraszać przyszłych mieszkańców po odbiór kluczy do mieszkań – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.
 

Dodajmy, że wszystkie lokale w Premio zostały już sprzedane, podobnym zainteresowaniem cieszą się zresztą pozostałe inwestycje tego dewelopera – w budynku Centaura II etap w ofercie pozostało już tylko jedno wolne lokum, a w budynku Admiral kupić można już tylko dwa lokale. – Cieszymy się, że nasze projekty mieszkaniowe budzą tak duże zainteresowanie. Oznacza to, że dobrze, trafnie dobieramy lokalizacje naszych inwestycji, właściwie je projektujemy i realizujemy. To dla nas bardzo mobilizujące, dziękujemy po raz kolejny wszystkim naszym klientom – dodaje Dariusz Malottke.

 

Zajrzyjmy teraz na pozostałe budowy. A tu – miłe zaskoczenie, bo budynek Admiral ma już gotowy dach! Przypomnijmy, że to dach o konstrukcji mansardowej – każda z jego połaci składa się z dwóch części o różnym kącie nachylenia. W efekcie, taki dach wygląda naprawdę imponująco, choć jednocześnie jego wykonanie to nie lada zadanie! W przypadku Admiral fachowcy poradzili sobie doskonale, a efekty może zobaczyć każdy, kto odwiedzi plac budowy.

 

A skoro dach jest już gotowy, pora na elewację. – Wszystkie ściany zewnętrzne Admiral zostały szczelnie obłożone styropianem, na który nakładany jest obecnie klej, a tuż po nim tynk. Dodatkowo, wybrane fragmenty elewacji zostaną ozdobione gustowną cegłą klinkierową – wylicza kierownik sprzedaży Pomorskie Domy. – Intensywne roboty trwają także wewnątrz budynku. Gotowe są między innymi tynki we wszystkich mieszkaniach, a z początkiem września rozpoczęliśmy roboty związane z wykonaniem posadzek w mieszkaniach oraz na klatkach schodowych.

 

Na koniec parę słów o Centaura II etap, gdzie roboty także toczą się nieprzerwanie. Wystarczy spojrzeć na szczyt budynku, gdzie od kilku tygodni toczą się prace związane z budową i montażem konstrukcji dachowej. Zamontowana została już także większość okien, a w środku trwa murowanie kolejnych ścianek działowych oraz montaż instalacji elektrycznej. Podsumowując, można spokojnie powiedzieć - w Pomorskich Domach „robota wre”!

 

 

Opracował: Tomasz Kulpa

 

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

 

Artykuł sponsorowany

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas