Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wakacje to czas inwestycji w poprawę warunków w gdańskich szkołach

2019-06-28 00:03:48

Tradycyjnie, jak co roku czas wakacji to także czas intensywnych prac remontowych w obiektach oświatowych. W tym roku prace modernizacyjne w okresie tegorocznych wakacji prowadzone będą łącznie w 17 obiektach. W okresie wakacyjnym 2019 prace związane z dostosowaniem obiektów szkolnych do potrzeb wynikających z Reformy Systemu Oświaty prowadzone będą w 9 szkołach za kwotę ok. 5 mln. zł.

Prowadzone prace modernizacyjne w wakacje związane  są z dostosowaniem obiektów szkolnych do potrzeb wynikających z Reformy Systemu Oświaty, powstaną także nowe boiska szkolne, rozpoczęta zostanie modernizacja basenu przyszkolnego oraz rozpoczęte zostaną prace w zakresie termomodernizacji obiektów – wyjaśnia Alan Aleksandrowicz, zastępca Prezydenta Miasta Gdańska.

W ramach zadań reformy oswiaty w okresie wakacji zaplanowano miedzy innymi dostosowanie wybranych pomieszczeń w obu osowskich szkołach.

źródło: UMG

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas