Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEZPŁATNE SPOTKANIE PRZED KURSEM MINDFULNESS

2019-09-09 22:59:43

Zapraszam na bezpłatne spotkanie wprowadzające przed kursem Mindfulness - 13.09.2019 g. 20.00 Spa Osowa

 

Dlaczego medytacje Mindfulness?

 

Funkcjonujemy w świecie dynamicznych zmian i szybkiego rozwoju w prawie każdej dziedzinie naszego życia. Próbujemy nadążyć za pędzącą rzeczywistością, a jednocześnie tracimy z nią kontakt, ponieważ ulegamy rozproszeniu. To naturalny stan naszego umysłu, dobrze jest go poznać i nauczyć się z nim funkcjonować. Za sprawą tego rozproszenia, nie jesteśmy tak naprawdę w teraźniejszości tylko w rozpamiętywaniu przeszłości lub planowaniu przyszłości. Umykają nam cenne chwile, a czasami całe życie! Ponadto jesteśmy często niewolnikami cudzych opinii, osądów i własnego wewnętrznego krytyka. Na szczęście posiadamy też naturalną zdolność do bycia uważnym, którą możemy wzmacniać, pielęgnować i rozwijać.

Taką możliwość daje nam właśnie praktyka uważności w formie świeckich medytacji Mindfulness.

Poprzez medytacje uczymy się, jak stać się świadomymi naszych nawykowych wzorców dotyczących myśli, uczuć i zachowań. Ta wiedza pozwala uwolnić się od ograniczeń, które rządzą nami i naszym życiem, hamując rozwój naszego ludzkiego potencjału. Otwieramy się na nowe wybory dotyczące tego, jak żyjemy ze sobą, naszymi bliskimi i otaczającym nas światem. Poznajemy techniki świeckich medytacji i jednocześnie kształtujemy i rozwijamy postawę życzliwości i współczucia dla siebie oraz innych. Umiejętności te budujemy stopniowo i utrwalamy podczas kursu tak, abyśmy mogli już zawsze korzystać z nich w życiu codziennym. MBLC to trening umysłowy, wymagający od nas systematyczności w praktykowaniu, zarówno podczas kursu jak i po jego zakończeniu.

 

Twórcą treningu jest Rob Nairn, który w oparciu o ponad 40-letnią praktykę stworzył program zbierający nas krok po kroku w podróż pogłębiającą nasze doświadczenie w praktykowaniu uważności, a w efekcie świadome przeżywanie naszego życia w zgodzie ze sobą.

 

Kurs MBLC skierowany jest do osób początkujących, bez doświadczenia w praktyce Mindfulness, ale też już medytujących. Kurs skierowany jest do wszystkich, którym zależy na obniżeniu napięcia i stresu, poprawie koncentracji i procesów zapamiętywania, podniesieniu odporności psychicznej i fizycznej, poprawie jakości snu czy złagodzeniu objawów depresji i ogólnego przygnębienia oraz odnalezieniu radości z życia.

 

Kurs MBLC – „Życie w oparciu o zasady Mindfulness” to cykl cotygodniowych spotkań w ramach szkolenia uważności.

 

Kurs ten obejmuje osiem tygodni i składa się na niego osiem 2h spotkań. Dzień praktyki Mindfulness (6h) to dodatkowe spotkanie, zazwyczaj uwzględnione pomiędzy 6 i 7 tygodniem programu. Całość obejmuje 22h. Kurs otwiera spotkanie wprowadzające, a zamyka spotkanie podsumowujące.

 

TERMINY – sobota, g. 11-13, 21.09 - 23.11 (z wyjątkiem 3 i 10.11)

 

KOSZT KURSU: 880 zł (łącznie za 22h)

Zniżka 80 zł przy wpłacie zaliczki do 14 września.

Zaliczka 200 zł przy zgłoszeniu pod adresem: zapisy@uwaznoscnacodzien.pl

Wpłaty proszę kierować na nr konta 44 1140 2017 0000 4602 0722 6162

W tytule IMIĘ I NAZWISKO oraz DATA ROZPOCZĘCIA KURSU.

 

Kurs prowadzony jest w kameralnym gronie, dlatego o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W cenie kursu – nagrania mp3 prowadzonych medytacji oraz podręcznik Mindfulness do kursu. Zapewnione poduszki i maty do medytacji.

 

Każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu

(min. nieobecności – 3 spotkania).

 

W przypadku nieobecności, istnieje możliwość dodatkowych spotkań 1h w cenie 80 zł.

 

Więcej o kursie na www.uwaznoscnacodzien.pl

 

Zapraszam serdecznie!

Magdalena Tybura

Kontakt tel. 605 569 020

 

 

Materiał sponsorowany

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas