Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/libs/object.php on line 54

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/mer7/domains/osowa.info/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Osowa.info - portal mieszkańców Osowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWA BOTANIKA JUŻ GOTOWA!

2019-10-23 11:15:08

Nasza dzielnica powiększyła się o kolejny piękny budynek – mowa o Nowej Botanice, inwestycji mieszkaniowej przygotowanej przez firmę Pomorskie Domy. Budynek stanął przy ulicy Izydy w ramach trzeciego etapu tego projektu, a powstało w nim łącznie 28 pięknych mieszkań.

 

– Jesteśmy dumni, że nasze inwestycje cieszą się tak dużym powodzeniem. Wszystkim nowym mieszkańcom Botaniki dziękujemy za powierzone nam zaufanie i życzymy już teraz wielu szczęśliwych lat życia w nowych lokalach – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

 

Dodajmy, że w ofercie Nowej Botaniki pozostało już ostatnie mieszkanie – to 74-metrowy lokal o charakterze apartamentu (nr 28), z 20-metrowym słonecznym salonem i trzema ustawnymi sypialniami. Mieszkanie wyposażono też w dużą łazienkę, własną pralnię oraz dwa balkony! – Zapraszamy do obejrzenia tego lokalu, jest naprawdę wart uwagi. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ulicy Koziorożca 32  – dodaje Dariusz Malottke.

 

POMORSKIE DOMY

ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

 

.

KOMENTARZE

brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZkod: unas